Doğrucan Mobilya Düğün Paketi Kampanyaları

----

Evlenenler ve de evini yenilemek isteyenler için oldukça avantajlı olan Doğrucan Mobilya düğün paketi seçenekleri, birbirinden farklı çeşitleri ile sizlerin karşısına çıkıyor. Yirmiye yakın düğün paketi olan Doğrucan Mobilya’nın kampanyalarını sizin için inceledik.

Düğün paketi 1

Yemek odası, yatak odası ve oturma grubundan oluşan paket, 15.990 yerine, 10.990 TL fiyatla size sunulmaktadır. Modern ve şık bir tasarımı olan pakette yemek odasında 4 adet sandalye dahildir.

Düğün paketi 4

Yemek odası takımı, yatak odası takımı ve koltuk takımından oluşan bu pakette, yemek odasında 4 sandalye dahildir ve koltuk takımında ise bir adet üçlü, bir adet ikili, bir adet de tekli koltuk yer almaktadır. Paketin fiyatı 7.990 TL yerine 5.990 TL olarak size sunulmaktadır.

Düğün paketi 5

Yatak odası, yemek odası, koltuk takımı gruplarından oluşan bu paket içerisinde 2 adet üçlü, 1 adet tekli koltuk yer almaktadır. Yemek odasında 4 sandalye dahildir ve koltuklar yataklı sandıklıdır. Paket fiyatı 9.690 yerine 7.690 TL olarak sunulmaktadır.

Düğün paketi 9

Oturma grubu, yemek odası ve yatak odasından oluşan düğün paketinde 4 adet sandalye dahil ve yataklı sandıklı 2 adet üçlü koltuk ile 1 adet tekli koltuk yer almaktadır. Paket fiyatı ise 7.890 TL olarak karşınıza çıkmaktadır.

Düğün paketi 10

Doğrucan Mobilya düğün paketleri içinde yer alan b grupta yemek odası, yatak odası ve oturma odası yer almaktadır. 7.990 TL fiyatla size sunulan bu pakette, yemek odasında 4 sandalye dahil, oturma odasında ise 2 adet 3’lü, 1 adet tekli koltuk yer almaktadır.

Düğün paketi 12

Yatak odası, oturma odası, yemek odası gruplarından oluşan bu düğün paketinde, yataklı ve sandıklı 2 adet 3’lü koltuk ve 1 adet tekli koltuk yer almaktadır. Yemek odasında 4 sandalye dahil olan paketin fiyatı ise 8.890’dır.

Düğün paketi 15

Bu paket içerisinde de yatak odası, yemek odası ve oturma odası grupları yer almaktadır. Yemek odasında 4 sandalye dahil, oturma grubunda ise 2 adet üçlü ve 1 adet tekli berjer yer almaktadır. Koltuklar yataklı ve sandıklıdır. Paketin fiyatı 8.490 yerine, 6.990 TL olarak size sunuluyor. Doğrucan Mobilya düğün paketi 2017 seçenekleri içinde daha birçok ürün yer alıyor.

ceyiz-grubu
ceyiz-yatak
dogrucan
dogrucan-ceyiz
dogrucan-ceyiz-grubu
dogrucan-dugun
dogrucan-ev
dogrucan-mobilya
dogrucan-mobilya-grup
dugun-grubu
dugun-gruplari
dugun-paket
dugun-paketi
dugun-paketleri
ev-grup
oturma-grubu
oturma-grubu-ceyiz
yatak-grubu
yatak-oda-takim

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri