Dekoratif Salon Dekorasyon Önerileri

Dekoratif Salon Dekorasyon Önerileri

Bu yazımızda sizlere salon dekorasyon önerileri sunacağız. Aslında salon şöyle olmalı böyle olmalı diye bir kaide yok çünkü herkesin ayrı bir zevki ve uyum anlayışı var. Ama bir genelleme yapacak olursak salon insanların en çok vakit geçirdiği özellikle dinlendikleri ve misafirlerini ağırladıkları bir yaşam alanıdır ve sizi yansıtmalıdır. Aksi takdirde siz de kendi salonunuzda rahat edemez ve rahat ettiremezsiniz.

Dekoratif Salon Dekorasyon Önerileri

Salonun genişliği, duvarların renkleri, kullanılan mobilyaların rahatlığı ve salonunuzda neler olmasını istediğiniz çok önemli. Kimi için salon dinlenme yeri iken kimi okurlarımız içinse misafir ağırlama yeri olarak düşünülebilir. Eğer rahatlıktan yanaysanız size klasik tarzdan çok spor salon dekorasyonlarını öneririz ama yok ben misafir ağırlayacağım yemek davetleri vereceğim derseniz biraz daha klasik tarzlar sizin için daha uygun olabilir.

Renk uyumu tamamen size kalmış fakat klasik tarzda ortamı çok boğmamak adına daha açık tonları tercih etmenizi öneririz mesela yeşil istiyorsanız koyu çim yeşili yerine biraz daha açık yeşillere yönelebilirsiniz çünkü zaten ağır olan klasik modelleri daha da ağırlaştırmak istemeyiz. Bizim size en önemli dekorasyon önerimiz ise renk uyumuna dikkat etmeniz ve tarzınızı yansıtacak parçalar seçmenizdir. Aşağıdaki salon dekorasyon örneklerini inceleyebilir ve sizin için en uygun olanı görebilirsiniz.

Tabii sizin için derlediğimiz salon dekorasyon resimleri sadece birer örnek, göstermesi bizden salonunuza hayal gücünüzü katmak sizden.

2016-nin-en-yeni-dekorasyon-fikirleri
2016-salon-dekorasyonu-modelleri
beyaz-kucuk-salon-dekorasyonları
buyuk-salon-dekorasyonu-onerileri
dekorasyon-fikirleri-dekoratif-salonlar
dekoratif-salon-dekorasyon-fikirleri
dekoratif-salon-kitapliklari-oturma-takimi
dekoratif-salonlar
dekoratif-salonlar-dekorasyon-onerileri
Modern-asma-tavan-dekoratif-modelleri
modern-salon-dekorasyon-fikirleri
modern-salon-dekorasyonu-dekoratif-fikirler
romantik-salon-dekorasyonu
salon-dekorasyonu-fikirleri
salon-dekorasyonu-fikirleri-onerileri
salon-dekorlari-dekoratif-oneriler
salon-mobilya-dekorasyon
salon-mobilya-dekoratif-aksesuarlar
sik-modern-salon-dekorasyonu
son-moda-salon-takimlari-ve-aksesuarları

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri