Çilek Flora Genç Odası

Çilek mobilya, bu sene de bebek, çocuk ve genç odası takımlarında iddialı. Şu anda mevcut 10 adet genç odası modeli bulunmakta. Çilek çocuk odası takımlarından biri olan flora modeli aynı zamanda genç odası takımında da aynı ismi taşıyan bir modele sahip. Doğaseverlere, içinde hep baharı yaşayanlara iç açıcı gelecek bu model bir çok odayı bezeyeceğe benziyor.

1.Çiçek açan sandalyeler

Çilek genç odası takımlarının içinde belki de en çiçeklisi, en doğa seven modeli… Pembe çiçekli summer isimli pufu, sandıklı pufu, döner sandalyesi ve normal sandalyesiyle size kendinizi kırlarda hissettirecek.

2.Üzerine basmaya kıyamayacağınız halı

Odanızın ortasında bahçe varmış gibi hissettireceğini göreceksiniz. Çilek flora genç odasına genel itibariyle baktığımızda, romantic modeline benzediğini söyleyebiliriz. İkisi de pastel tonlara sahip fakat pembenin yanında maviliği sevenler için flora genç odasının daha uygun olduğu aşikar.

3.Gökyüzüne Uzanmak

90x190cm (small) , 90x200cm (medium), 100x200cm (large), 120x200cm (extra large) olmak üzere dört çeşit karyolası var. Bazalı karyola seçeneğinin yanı sıra ranza seçeneği de mevcut. Ranzanın ebatları ise 90x200 cm. Yatak boyutlarına uygun yatak örtülerini almanız da mümkün. Bazalı yatak yerine, ek yatak olarak alt karyola da alabilirsiniz. Buna en çok misafirleriniz sevinecektir. Alt karyolanın en güzel özelliği, yer kaplamıyor oluşudur. Siz de düzeninize düşkünseniz hoşunuza gidecektir.

4.Menekşe Detaylı Çalışma Masası

Çalışma masası ve çalışma ünitesi ayrı satılmaktadır. Kullanım amacınıza göre sadece masayı veya üniteyle beraber masayı satın alabilirsiniz. Çalışma ünitesiyle birlikte beş çekmecesi bulunmakta, bilgisayar için gizli bölmesi var ve kitaplarınızı koymak için üç adet bölüm var.

5.Masaldan fırlamış odalara sahip olmanın güzelliği

Yetişkin dahi olsanız, masallar hep masaldır ve içinizdeki çocuk ona sahip çıkar. Flora genç odasında yaşayacağınız his de tıpkı böyle… Masaldan fırlamış bir atmosferi olan bu odaya gençler bayılacak. Cibinlik, ayna, çamaşırlık ünitesi, çamaşırlık, dolap, kitaplık, korkuluk, güneşlik ve abajur alarak takımı tamamlayabilirsiniz.

 

20
557-1
195757315
225641379
397139192
496121269
751878819
884085819
cilek-2017-dynamic-genc-odasi-modeli
cilek-genc-odasi
cilek-odasi-kampanya-1
cilek-sl-yakut-genc-odasi-modeli
flora-genc
genc-odasi
İstikbal-Flora-Kitaplık
pozitif-ranza-_cilek-odasi_1
Royal-Genç-Erkek-Odası-Modeli
royal-ranza-cilek-odasi_1
trend-genc-odasi-takimi-sari-01

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri