Genel Dekorasyon

Cam Kapı Modelleri

EN TREND KAPILAR

Son yıllarda kapı üretimindeki anlayış kapının dışına çıktı ve adeta üretilen kapılar, kapı vazifesinin yanı sıra evde mobilya görevini de üstlenir konuma geldiler.

Kapıların dış görünümüne önem veren tasarımcılar bu senenin en trend kapılarını görücüye çıkardılar. 2015 sezonunu açan cam kapı modelleri geçen yılı aratmayacak şıklıkta ve zariflikteler.

Her ortama uyum ve şıklığı getirme adayı olan cam kapıların en hoş özelliği ise kullanıldığı alana ferah bir görünüm kazandırmasıdır.

2015 yılının en dikkati çeken modelleri ise kendinden desenli kapılar, yarı ahşap kullanılmış kapılar, sade camın şıklığı ile tasarlanmış olan kapılardır. İç mekanlarda kullanılan kapılarda ise farklı rente tasarımları görmek mümkündür.

Cam Kapı Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir