Boncuklu Kapı Perdesi Modelleri

----

Dekorasyonlarda kullanılan bazı yardımcı araçlar vardır. Bu yardımcı malzemeler bazen bir aksesuar bazen bir yapı malzemesi olabilir. Mesela, büyük bir salon içerisinde birden fazla kullanılabilir alan yaratmak isteyenler duvar panelleri veya benzer oda ayırıc modellerini kullanabilirler. Aynı şekilde oda içerisinde bazı kısımları daha süslü bir hale getirerek ayırmak isterseniz boncuklu kapı perdesi modelleri kullanabilirsiniz. Ip perdelerden esinlenerek yapılan bu perde modelleri o kadar kullanışlıdır ki ancak aldıktan sonra iyiki almışım diyebilrsiniz. Diğer ip perdelerden farklıdır, ip perdeler arkasını gösterir. Çoğunlukla tek renklidir çeşitli renk tonlarını bir arada bulmak pek mümkün değildir. Bu perde modelleri de ev dekorasyonunda çok kullanışlıdır. Boncuk perdelerin kullanımı biraz daha farklıdır.

Yeni nesil ev tasarımlarında daha doğrusu mimarisinda her yer her şey son derece küçüktür. Küçücük mutfaklar, minik banyolar ve minik lavabolar vardır. Bu küçük mutfakların zaten içi ve dışında yer olmadığı için kapıları olmaz. Bir çok evde kapı yerine hoş, süslü bir geçiş alanı yapılmıştır. Bu tarz bir kapı alanını tamamen kapatamazsınız. Ancak mutfağa geçişi ayırmak, gelen giden herkesin mutfağınızı görmesini engellemek için burada boncuklu kapı perdesi modelleri kullanabilirsiniz.

Bu perdeler içerisinde kalın ve büyük olanları vardır. Isterseniz içeriyi tamamen gizleyen bir modelini bulmak mümkündür. Aynı zamanda hafif ve ince olanlarından da bulabilirsiniz. Evinizde boncuklarınız ya da düğmeleriniz varsa bu eprde modellerini kendiniz de yapabilirsiniz.

Hazır satılan boncuklu kapı perdesi modelleri bir çok çeşittedir. Kulllanım kolaylığı sağlamak amacı ile farklı farklı monte yöntemleri ile tasarlanmıştır. Kimi boncuklu perde modellerini kapı boşluğunun iki yanına tutturarak yerleştirebilirsiniz. Kimi boncuklu perdeler ise normal perde gibi korniş ile asılabilir. Bazıları ki bunlar en kullanışlı olanlarıdır, cırt cırtlıdır. Tavana cırt cırt kısmı yapıştırılan perde üzerinde de diğer kısmı bulunan bu tasarımları uygulamak çok daha kolaydır. Istediğiniz zaman çıkarabilir istediğiniz zaman takabilirsiniz. Farklı dekoratif perde modelleri incelemek isterseniz diğer içeriklerimize bakabilirsiniz.

altin-rengi-boncuklu-kapi-perdesi-modelleri
boncuk-ip-kapi-perde-modelleri
boncuklu-kapi-perde-modelleri
boncuklu-kapi-perdesi-modelleri
degisik-kapi-perde-modelleri
en-guzel-boncuklu-kapi-perdesi-modelleri
en-sik-boncuklu-kapi-perdesi-modelleri
ince-boncuklu-kapi-perdesi-modelleri
isiltili-boncuklu-kapi-perdesi-modelleri
kullanisli-boncuklu-kapi-perdesi-modelleri
mavı-kapi-perde-modelleri
ozel-boncuklu-kapi-perdesi-modelleri
parlak-boncuklu-kapi-perdesi-modelleri
renkli-boncuklu-kapi-perdesi-modelleri
seffaf-boncuklu-kapi-perdesi-modelleri
sik-boncuklu-kapi-perdesi-modelleri
yaldizli-boncuklu-kapi-perdesi-modelleri

Yorum Gönder  1. zehra diyor ki:

    bunlari nerden bulabiliriz ki cok guzeller

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri