Balkon Halısı Nasıl Olmalı? (24+ Örnek)

----

Yazın en sık uğrak yerimiz olan balkonlarda seçeceğimiz halılar hem kolaylık hem rahatlık sağlamalı. Balkonlarda güvenlik ön planda tutularak kaymaz balkon halısı tercih edilmeli. Balkonlara halı seçerken toz tutmayan ve leke tutmayan halıları tercih etmelisiniz. Balkonlara halı seçerken son yıllarda çok fazla beğenilen balkon çim halı modellerini de inceleyebilirsiniz. Sizler için balkon halısı nasıl olmalı? sorusunu araştırdık görsellerimizi inceleyerek evinize en uygun modeli seçebilirsiniz.

1- Kolay Yıkanabilir Balkon Halıları Tercih Etmelisiniz

Balkon halısı seçerken belki de en dikkat edilmesi gereken nokta kolay yıkanabilir olmasıdır. Yıkanabilir kilimler balkonlar için doğru tercihdir.

2- Çim Halı Tercih Edebilirsiniz

 

Çim halı balkon dekorasyonunda son yıllarda çok sık tercih edilmektedir. Tozu hapseden yapısı ile balkonlar için uygun seçim olacaktır.

3- Kaymaz Halı Seçmelisiniz

Kaymaz balkon halıları balkonlarda güvenliği sağlamak için en önemli kriterlerden biridir.

4- Renkli Halılar Tercih Edebilirsiniz

Balkonlar özellikle yaz aylarında keyifli vakit geçirdiğimiz alanlardır. Bu alanların renkli dekorasyona sahip olmasını tavsiye ederiz. Renkli balkon yollukları ideal seçimler olacaktır.

5- Farklılıktan Korkmayın!

Örgü balkon halıları ile alışılmışın dışına çıkabilirsiniz. İsterseniz hasır örgü halı isterseniz tığ işi örgü halılar ile balkon dekorasyonunuza farklılık katabilirsiniz.

Daha fazla balkon halısı modeli incelemek isterseniz aşağıda paylaştığımız galerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.


Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri