35 Farklı Modern İkiz Villa Projeleri

İkiz villa projeleri son zamanlarda özellikle yazlık kentlerde en çok tercih edilen mimari yapı türlerinden bir tanesidir. Modern zamanların küçük evlerinin aksine daha geniş tasarımları, bahçesi, verendası ve balkon teras gibi açık alanları ile oldukça konforludur. Modern ikiz villa projeleri, betornarme yapıların yanında prefabrik ya da farklı yapı sistemleri ile de inşa edilmektedir.

Modern ikiz villa projeleri büyüklüğüne göre bütçelendirilen projelerdir. Bunların içerisinde daha küçük, daha az detaylı olan ekonomik ikiz villa projeleri olduğu gibi çok daha geniş alanlara yayılan geniş bahçeli, iç dizaynı ve dış dizaynı özel olarak yapılmış lüks ikiz villa projeleri de vardır. Burada proje fiyatlandırma projede kullanılan materyallerin özelliklerine, projenin detaylarına, iç dekorasyonda ve dış dekorasyonda kullanılan malzemelere göre yapılır.

Yazlık yerlerdeki alanların daha geniş olması sebebiyle tercih edilen bu ev projeleri, şehir içerisinde bulunan her yerde uygulanabilir. İstanbul gibi büyük şehirlerde şimdilerde yapılan büyük sitelerin özellikle de lüks sitelerin büyük kısmında modern ikiz villa projeleri örnekleri tercih edilmektedir. Siz de, prefabrik olsun klasik betonarme olsun eğer ikiz villa projelerini değerlendirmek istiyorsanız galerimizdeki birbirinden şık ve farklı 35 modern ikiz villa proje örneklerine göz atabilirsiniz.

ikiz-villa-projeleri
ikiz-villa-projeleri1
ikiz-villa-projeleri2
ikiz-villa-projeleri3
ikiz-villa-projeleri4
ikiz-villa-projeleri5
ikiz-villa-projeleri6
ikiz-villa-projeleri7
ikiz-villa-projeleri8
ikiz-villa-projeleri9
ikiz-villa-projeleri10
ikiz-villa-projeleri11
ikiz-villa-projeleri12
ikiz-villa-projeleri13
ikiz-villa-projeleri14
ikiz-villa-projeleri15
ikiz-villa-projeleri16
ikiz-villa-projeleri17
ikiz-villa-projeleri18
ikiz-villa-projeleri19

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri