Siemens Beyaz Eşya Düğün Paketi Kampanyaları

----

En iyi beyaz eşya markası olarak bilinen Siemens markasının ürünleri beyaz eşya kullanıcıları tarafından çok beğenilmektedir. Ürünlerini Almanya'da üreten firmanın fiyatları genel olarak biraz pahalı gibi görünse de komple düğün paketi almayı tercih ettiğinizde fiyatlar daha uyguna gelecektir. Siemens beyaz eşya yorumlarına baktığımız zaman genel olarak kullanıcılardan olumlu geri bildirim gelmiştir. 

Sıemens ankastre set, 525 lt Siemens buzdolabı, 4 programlı Siemens bulaşık makinesi, 7 kg Siemens çamaşır makinesi olmak üzere 4 parçadan oluşan beyaz eşya düğün paketi toplam fiyatı 13.749 liradır.

Üçlü setten oluşan beyaz eşya düğün paketi, 8 kg Siemens çamaşır makinesi, 4 programlı Siemens bulaşık makinesi, 454 lt Siemens buzdolabı toplam fiyatı 7780 liradır. 

9 kg Siemens çamaşır makinesi, 329 lt Siemens buzdolabı, 5 programlı Siemens bulaşık makinesi toplam beyaz eşya düğün paketi fiyatı 7842 liradır.

5 Programlı Siemens bulaşık makinesi, 9 kg Siemens çamaşır makinesi, 480 lt no frost Siemens buzdolabı toplam düğün paketi fiyatı 12.623 liradır.


Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri