Patchwork Halı Örtüsü Modelleri

Temizliğine aşırı önem veren hanımları sürekli halı yıkama derdinden kurtaran en önemli malzemelerin başında halı örtüsü modelleri gelir. Dilediğiniz tarz ve renge sahip bu örtüleri çok fazla marka koleksiyonu içerisinde bulabilirsiniz. Genelde hepsi benzer özelliklere sahip olsa da ·  patchwork halı örtüsü modelleri gibi halı modeline özel üretilmiş tasarımlar da bulmak mümkündür. Halı örtüleri, halının kısa sürede kirlenmesini engellemesinin yanında bir çok özelliğe daha sahiptir. Mesela, bu halıların hav yapmasını ve bu havların uçuşup alerjisi olanları rahatsız etmesini de engeller. Herkesin evinde halı tozu ve halı havına alerjisi olan birileri vardır. Yeni halılar çok fazla havlı olsa da zaman içerisinde bunlar yok olur. Örtü ile havlarının biteceği zamana kadar bu süreci atlatabilirsiniz.

Halı örtüleri lastikli ve lastiksiz olmak üzere ikiye ayrılır. Hemen hemen tün halılarda lastikli olanlarını kullanmak daha kolaydır. Kenarlarından çıkmaz, görüntüleri de bozulmaz. Böylece en sevdiğiniz halılarınız şık bir şekilde durur. Bu örtülerin diğer bir kullanım kolaylığı ise çıkarıp anında çamaşır makinesinde yıkanabilir olmasıdır. Çoğunlukla renkli çamaşırlarınız ile dilediğiniz sıcaklıkta yıkayabileceğiniz bu örtülerin çekme ya da bozulma durumu olmaz. Tabi çok aşırı sıcak derecede yıkamamak gerekir. Patchwork halıların sevilen desen ve renklerinin aynen uygulandığı şık halı örtüleri sayesinde halılarınızın kullanım ömrü de uzamış oluyor. Bildiğiniz gibi halıları yıkandıkça eskir. Örtü kullandığınızda ise yıkamanıza gerek kalmıyor. Zaman zaman süpürmeniz yeterli oluyor.

Tüylü halılar dışında tüm halı modelleri için tıpkı halinin kendi desenlerine benzeyen halı örtüleri üretilmiştir. Bu örtüleri halının üzerine güzelce geçirdiğiniz taktirde halınızın üzerinde ekstra bir örtü olduğunun bile anlaşılması imkansızdır. Sevdiğiniz renk ve desenlere göre seçebileceğiniz bu halı örtüsü modelleri hakkında daha fazla bilgi almak farklı fikirler görmek isterseniz lastikli halı örtüsü modelleri yazımıza göz atabilirsiniz.

buyuk-patchwork-hali-ortusu-modelleri
degisik-patchwork-hali-ortusu-modelleri
en-guzel-patchwork-hali-ortusu-modelleri
en-sik-patchwork-hali-ortusu-modelleri
en-yeni-patchwork-hali-ortusu-modelleri
klasik-patchwork-hali-ortusu-modelleri
koyu-renk-patchwork-hali-ortusu-modelleri
kullanisli-patchwork-hali-ortusu-modelleri
lastikli-patchwork-hali-ortusu-modelleri
mavili-hali-ortusu-modelleri
modern-patchwork-hali-ortusu-modelleri
parlak-patchwork-hali-ortusu-modelleri
patchwork-desenli-hali-ortusu-modelleri
patchwork-hali-ortusu-modelleri
patchwork-lastikli-hali-ortusu-modelleri
patchwork-modern-hali-ortusu-modelleri
renkli-patchwork-hali-ortusu-modelleri
sade-patchwork-hali-ortusu-modelleri
sik-patchwork-hali-ortusu-modelleri
trend-patchwork-hali-ortusu-modelleri

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri