Minimal Banyo Dekorasyonu Fikirleri


Sakinlik, dinginlik ve huzur. Bunların hepsini bir arada yaşamak için ihtiyacınız olan tek şey şık ve sade bir banyo, ılık bir duş veya ılık bir küvet. Mis gibi kokular içerisinde dinlenirken gün içerisinde ne kadar yorulduğunuzu hatırlayıp kendiniz için bir şey yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Tüm hayatımızı iş ve sorumluluklar arasında koşturarak geçiriyoruz. Kendimize bakım yaptığımız, dinlendiğimiz ve kendimizi dinlediğimiz zamanlar o kadar az ki. Yeni nesil banyo dekorasyonları ile banyoları daha çok kullanılabilir, daha çok keyif almak için zaman geçirdiğimiz alanlar haline dönüştürüyoruz. Minimal banyo dekorasyonu fikirleri, bize sade ve şık banyoları en uygun fiyat çözümleri ile sağlıyor. Gereksiz malzemelere, ekstra mobilyalara harcayacağımız paralarımız da cebimize kalıyor. Bu harcamaların bir kısmını isterseniz mis kokulu banyo köpükleri için kullanabilir, kendinizi şımartabilirsiniz.

Minimal banyo dekorasyonları, modern banyoların olmazsa olmazı haline geldi. En ince tasarımların en ince çizgiler ile buluştuğu bu mobilyalar banyo fayanslarından lavabolara, küvetlerden duşa kabinlere hatta banyo dolaplarına kadar her şeyi kapsıyor. Minimal banyo dolabı mı olurmuş diye düşünüyorsanız galerimizdeki şık banyo dolaplarına detaylıca bakmanızı tavsiye ederiz. Az yer kaplayan ancak içi oldukça geniş olan, küçük gibi görünmesine rağmen oldukça fazla eşya alan bu banyo mobilyalarını çok seveceksiniz. Gün ışığından maksimum faydalanmak üzerine tasarlanan yeni nesil banyoların pencereleri eski banyoların pencerelerine göre çok daha büyük. Eskiden ısıtma konusu ciddi bir problem olduğu için tüm evin pencereleri olabildiği kadar küçük yapılırdır. En küçük pencereli odaların başında da banyolar gelirdi. Zaman içerisinde merkezi ısıtma ve kombi sistemleri ile ısıtma hem de daha ekonomik hem daha kolay bir hale geldi. Sonuç olarak da evlerin tüm odalarının pencereleri büyüdü.

Çekici ve cazibeli banyolar için minimal banyo dekorasyonu fikirleri içerisinde aykırı renk kullanımları da vardır. Yani kırmızı gibi koyu mavi gibi hatta mor gibi aykırı renk tonlarını banyolarınızda çeşitli bir hava yaratmak için kullanabilirsiniz.

2minimal-banyo-dekorasyonu
beyaz-minimal-banyo-dekorasyonu-fikirleri
degisik-minimal-banyo-dekorasyonu-fikirleri
en-degisik-minimal-banyo-dekorasyonu-fikirleri
en-minimal-banyo-dekorasyonu
en-modern-minimal-banyo-dekorasyonu-fikirleri
en=minimal-minimal-banyo-dekorasyonu-fikirleri
farkli-minimal-banyo-dekorasyonu-fikirleri
kahverengi-minimal-banyo-dekorasyonu-fikirleri
minimal-banyo-dekorasyonu-fikirleri
minimal-banyo-dekorasyonu-fikirleri1
minimal-banyo-dekorasyonu-fikirleri2
minimal-banyo-dekorasyonu
minimal-banyo-dekorasyonu1
modern-minimal-banyo-dekorasyonu-fikirleri
ozel-minimal-banyo-dekorasyonu-fikirleri
sade-minimal-banyo-dekorasyonu
siyah-minimal-banyo-dekorasyonu-fikirleri

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri