Manzaralı Ev Duvar Kağıdı Modelleri

Ev duvar kağıdı modelleri, yeni nesil dekorasyon fikirlerinin çok önemli bir parçası haline geldi. Özellikle de manzaralı ev duvar kağıdı modelleri aklınıza gelebilecek tüm dekorasyon stillerine uygun özelliklere sahip tasarımları ile dekor marketlerde yerlerini aldı. Şehir manzaralarının yanında doğal manzaralara sahip ev duvar kağıtları da son zamanların en popülerlerinden.

Ev dekorasyonunda ilk iş planlama yapmaktır. Dekorasyon planlamasını öncelikle evin tüm geneline uygulanacak şekilde bir tarz belirleyerek yapmak en doğrusu olur. Yani evinizde spor ve havalı bir genel dekorasyon mu uygulayacaksınız yoksa şık ve klasik bir dekorasyon mu. Koltuk modellerinden sehpa modellerine ya da yatak modellerinden komodin modellerine geçmeden önce ilk yapılması gereken tarzı belirlemektir. Dekorasyon tarzını belirledikten sonra içine eşyaları seçmek ya da aksesuarları seçmek çok kolay olacaktır. Genel dekorasyon stilini belirledikten sonra ilk iş olarak duvar renkleri ve duvar kağıtları belirlenir. Çünkü duvar renkleri ve duvar kağıtları ev dekorasyonunun genel havasını direk etkileyen faktörlerdir. Klasik duvar kağıtları veya renkli şehir manzaralı duvar kağıtları, odanın genel tarzını belirlemiş olur. Bunun üzerine farklı bir tarz oluşturmak isterseniz sıkıntı olabilir.

Manzaralı duvar kağıdı trendi

Genç odası dekorasyonları diğer oda dekorasyonlarından biraz daha farklı özelliklere sahiptir. Burada uyumdan ziyade oda içerisinde bulunan her detayın tarzı daha önemlidir. Duvar renklerinde gri tonlarının en çok tercih edildiği yerler olan genç odaları aklınıza gelebilecek tüm özellikleri ile diğer alanlardan farklıdır. Biz salon ve oturma odası gibi sürekli kullanıma açık oda dekorlarında duvar renklerinin ışıkları yansıtan, aydınlık ve ferah olmasını isteriz. Bunun yanında eşyalar ile uyumlu olmasına da dikkat ederiz. Ancak genç odası dekorasyonunda gençler, önceliği tasarıma ve havalı olmasına verirler. Londradaki telefon kulübesi duvar kağıdının, neredeyse hiç bir renge ve dekorasyona uymamasına rağmen yine de bu kadar fazla kullanılıyor olmasının sebebi de budur. Duvar kağıtları hakkında detaylı ve farklı bilgiler için modern ev duvar kağıtları yazımıza göz atmayı unutmayın.

agac-manzarali-ev-duvar-kagidi-modelleri
balkon-manzarali-ev-duvar-kagidi-modelleri
bambu-manzarali-ev-duvar-kagidi-modelleri
bambu-orman-manzarali-ev-duvar-kagidi-modelleri
cok-guzel-manzarali-ev-duvar-kagidi-modelleri
degisik-manzarali-ev-duvar-kagidi-modelleri
deniz-manzarali-ev-duvar-kagidi-modelleri
dogal-manzarali-ev-duvar-kagidi-modelleri
en-degisik-manzarali-ev-duvar-kagidi-modelleri
en-guzel-manzarali-ev-duvar-kagidi-modelleri
gunes-manzarali-ev-duvar-kagidi-modelleri
manzarali-ev-duvar-kagidi-modelleri
natural-manzarali-ev-duvar-kagidi-modelleri
okyanus-manzarali-ev-duvar-kagidi-modelleri
orman-manzarali-ev-duvar-kagidi-modelleri
renkli-manzarali-ev-duvar-kagidi-modelleri
selale-manzarali-ev-duvar-kagidi-modelleri
sonbahar-manzarali-ev-duvar-kagidi-modelleri
uc-boyutlu-manzarali-ev-duvar-kagidi-modelleri
yesil=manzarali-ev-duvar-kagidi-modelleri

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri