Tasarım Ödüllü İstikbal Yatak Odası Dolap Modelleri

Uzun bir günün sonunda güzel ve rahat bir yatağa yatmak ya da ertesi sabah mutlu ayağa kalkmak için uyku gibisi yoktur. Ancak, doğru yatak ve çarşafları seçmenizin ötesinde mükemmel yatak odasını yaratmak için daha birçok şey var.Mükemmel bir şekilde düzenlenmiş bir komidin, sıcak dokular, geniş dolaplar, romantik tonlar ve sağlıklı bir nostalji dozuna dayanan yatıştırıcı bir estetik tarz gibi birçok etkenden bahsedilebilir.İşte, yatak odanızı bir konfor kozasına dönüştürecek istikbal yatak odası dolap modelleri.

1- Klasik Tarz İstikbal Yatak Odası Dolap Modelleri

Kadife dokular, krem ve beyazın uyumu, toprak tonları ile gelen huzurlu ortam tüm bunları bulabileceğiniz mükemmel yatak odası dekorasyon örneğidir. Dört kapaklı istikbal yatak odası dolap modelleri ile tarzınızı konuşturun.

Beyaz istikbal yatak odası örneğidir. Çok çekmeceli dolap modelleri ile klasik tarzın en kullanışlı örneğidir. Siyah halı ile kombinlenerek siyah ve beyazın zıtlıklarından yararlanılmıştır. Aynalı çok çekmeceli dolap ile eşyalarınız için geniş ve kullanışlı alanlar yaratabilirsiniz.

2- Spor İstikbal Yatak Odası Dolap Modelleri

Ayrıntılarda gizli olan tarzı ile dikkat çeken istikbal yatak odası dolap modellidir. Yatak başlığının arka tarafında olan siyah renkli gömme dolap odada kendini gizlemesi ile düzenli bir görüntü oluşturmuştur. 

Beyaz spor istikbal yatak odası modelidir. Kulpsuz tasarımı, yumuşak kesimli köşe kısımları ile evinizde spor ve şık bir hava eseceğe benziyor.

Cam dolap modelidir. Evet daha önce hiçbir yerde görmediğiniz tarzda spor yatak odası modelidir. Dikkat çeken rengi ve dolap tasarımı ile istikbal mobilyaları arasında en çok beğenilen yatak odası modellerinden biridir.

Mat rengi perdeli kapak tasarımı ile farklılıklara imza atmış bir yatak odası dolap modelini daha sizler ile buluşturduk. Yatak tasarımı ve dolap tarzı adeta birbirini tamamlamış gözüküyor. Odaya renk katan abajürüde unutmamak lazım.

Sizler için Hazırladığımız Birbirinden Harika İstikbal Yatak Odası Dolap Modellerini İncelemeye Ne Dersiniz?


Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri