İskandinav Tarzı Mutfak Dekorasyonu Örnekleri


Mutfak dekorasyonu örnekleri, bize kendi mutfağımızda uygulayabileceğimiz farklı tasarımlar hakkında bilgi verir. Aynı zamanda büyük ve küçük mutfakların fiziksel özelliklerine göre dekorasyon yaparken nelere dikkat etmek gerekir, hangi renkleri kullanırsak nasıl görünür veya hangi mobilyaları tercih edersek ortaya nasıl bir şey çıkar konusunda aklımızda bir resim oluşturur. Her yerde gördüğümüz son zamanların en büyük trendi iskandinav dekorasyonları konusunda da örnekleri incelemek aslında bizim bu dekorasyon tarzını isteyip istemediğimizi anlamamıza yardımcı olur.

En güzeli en basiti olandır, fikrinden çıkan iskandinav mobilyaları aynı şekilde dekorasyonlarda da benzer fikirleri benimser. Basit olan ama kalitesiz olmayan, pratik olan ama modern olan tasarımların kullanıldığı dekorasyonlarda pratiklik her şeyden önce gelir. Kulanışsız mutfak eşyaları ile dolu bir mutfak kadar yorucu bir şey yoktur. Herhangi bir alet ararken aklınıza gelmeyecek şeyler karşınıza çıkar. Aradığınız malzemeyi bulmak için uzun bir zaman harcamanız gerekir. Iskandinav tarzı mutfak dekorasyonu örneklerini incelerken görebileceğiniz gibi temel koşul sadelik, az eşyadır. Aradığınızı kolayca bulabileceğiniz neredeyse siz boş gibi gelecek aslında en kullanışlı tarzlardan bir tanesidir. Iskandinav evlerinde temel renkler krem renkleri, beyaz renk tonlarıdır bunu artık herkes biliyor. Ancak mutfaklarında da her ne kadar açık renk hakimliği olsa da farklı renk tonlarında detaylara da oldukça sık yer verilmektedir. Hardal sarısı, canlı mavi renk tonları, kırmızı emaye kaplar iskandinav mutfaklarının rustik havasını tamamlayan enteresan aksesuarlardır.

Iskandinav mutfaklarında hemen hemen hepsinde mutfak masaları ile sandalyeleri bulunur. Mutfak masaları yemek yenilebilecek büyüklükte olur. Bu kuzeyli dekorasyonlarında yemek odası kavramı pek yaygın değilidir. Iskandinav tarzı mutfak modelleri yazımıza göz atabilirseniz daha farklı örnekleri de bulabilirsiniz. Tüm örnekleri bir araya getirerek sizin için en uygun olanının hangisi olduğuna karar verebilirsiniz.

yeni-iskandinav-tarzi-mutfak-dekorasyonu
sik-iskandinav-tarzi-mutfak-dekorasyonu
sade-iskandinav-tarzi-mutfak-dekorasyonu
renksiz-iskandinav-tarzi-mutfak-dekorasyonu
renkli-iskandinav-tarzi-mutfak-dekorasyonu
modern-iskandinav-tarzi-mutfak-dekorasyonu
kucuk-iskandinav-tarzi-mutfak-dekorasyonu
iskandinav-tarzi-mutfak-dekorasyonu
ferah-iskandinav-tarzi-mutfak-dekorasyonu
farkli-iskandinav-tarzi-mutfak-dekorasyonu
eski-iskandinav-tarzi-mutfak-dekorasyonu
en-sik-iskandinav-tarzi-mutfak-dekorasyonu
en-sade-iskandinav-tarzi-mutfak-dekorasyonu
en-modern-iskandinav-tarzi-mutfak-dekorasyonu
en-kucuk-iskandinav-tarzi-mutfak-dekorasyonu
en-degisik-iskandinav-tarzi-mutfak-dekorasyonu
degisik-iskandinav-tarzi-mutfak-dekorasyonu
beyaz-iskandinav-tarzi-mutfak-dekorasyonu
ahsap-iskandinav-tarzi-mutfak-dekorasyonu
acik-renk0iskandinav-tarzi-mutfak-dekorasyonu

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri