Gri Beyaz Mutfak Dekorasyon Fikirleri

Mutfak dekorasyonlarında birbirinden farklı özellikler bir arada bulunur. Evin kalbi olan bu alanları hem pratik hem şık hem de ergonomik bir şekilde dizayn etmek isteriz. Ayrıca misafir sevenlerin sık sık konuklarını ağırladığı bu alanları aynı zamanda bir misafir odası havasında tasarlamak gerekir. Istediğiniz renklerin hakimiyetinde, istediğiniz tema doğrultusunda düzenleyebileceğiniz alanlar için son zamanların en gözde tasarımları gri beyaz mutfak dekorasyon fikirleri ve örnekleridir. Gri ile beyaz, birbirine yakın gibi görünen ancak en az krem rengi ile kahverengi tonlarının olduğu kadar birbirine uyumlu renk tonlarıdır. Grinin her tonunu beyaz ile birlikte kullanmak mümkündür. Ayrıca soğuk ve mesafeli bir duruşu olan bu rengi beyaz gibi yumuşak bir renk tonu ile birlikte kullanarak daha samimi bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Gri beyaz mutfak dekorasyonları ve özellikleri

Gri beyaz mutfaklar, modern evlerde sıklıkla tercih edilen mutfak tipleridir. Bu tasarımı isterseniz hazır mutfaklar içerisinde direk bu renk tonlarında alabilir isterseniz de aksesuarlar ile konsepti tamamlayabilirsiniz. Temizlenmesi kolay, kirlendiğinde hemen kiri belli etmeyen, su lekelerini bile göstermeyen mat gri renk mutfak dolapları yeni nesil mutfakların vazgeçilmezlerinden bir tanesi desek hiç de yanılmış olmayız. Mutfakların ne kadar şık ve estetik olduklarının yanında asıl önemli olan ne kadar kullanışlı olduğudur. Bu kullanışlılık içerisinde kolay temizlenmeyi, portatif olmayı, leke ve iz bırakmamak gibi konuları da getirir. Hayatımızın büyük bir kısmını geçirdiğimiz mutfaklarımızı ferah, aydınlık, geniş ve rahat bir hale getirmenin bir çok yolu vardır.

Mutfak dekorasyonu yaparken dikkatli olmak gerekir. Diğer oda dekorasyonlarında çok daha ekonomik ve kolay değişiklikler yapılabiliyor olsa da mutfaklarda dolapları değiştirmek oldukça zor ve pahalı bir iştir. Siz en iyisi daha hiç başlamadan bütün tarzlar hakkında bilgi sahibi olup, ne istediğinize güzelce karar verin. Dünyanın çeşitli yerlerinden en güzel gri mutfak dekorasyonları örneklerini galerimizde görebilirsiniz.

acik-gri-beyaz-mutfak-dekorasyonlari
ahsap-gri-beyaz-mutfak-dekorasyonlari
degisik-gri-beyaz-mutfak-dekorasyonlari
en-modern-gri-beyaz-mutfak-dekorasyonlari
en-sik-gri-beyaz-mutfak-dekorasyonlari
farkli-gri-beyaz-mutfak-dekorasyonlari
genis-gri-beyaz-mutfak-dekorasyonlari
gri-beyaz-acik-mutfak-dekorasyonlari
gri-beyaz-ada-mutfak-dekorasyonlari
gri-beyaz-mutfak-dekorasyonlari
koyu-gri-beyaz-mutfak-dekorasyonlari
kullanisli-gri-beyaz-mutfak-dekorasyonlari
luks-gri-beyaz-mutfak-dekorasyonlari
minimalist-gri-beyaz-mutfak-dekorasyonlari
modern-gri-beyaz-mutfak-dekorasyonlari
ozel-gri-beyaz-mutfak-dekorasyonlari
sade-gri-beyaz-mutfak-dekorasyonlari
tasarim-gri-beyaz-mutfak-dekorasyonlari
trend-gri-beyaz-mutfak-dekorasyonlari

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri