Evim Şahanenin Yaptığı Mutfak Modelleri

Uzun yıllardır televizyonda ev dekorasyonu programları izliyoruz. Çeşitli mobilya ya da yapı malzemesi sponsorluğunda yapılan bu programlardan son zamanlarda en beğenileni evim şahane programı. Modern zamanın en iyi mimarlarından olan Selim Yuhay’ın fikirleri doğrultusunda yapılan evim şahane mutfak dekorasyonu örnekleri herkesin kendi evinde isteyeceği türden. Neden mi? Bunun için bir çok sebep var.

Selim beyin mutfak tasarımları her ailenin kullanabileceği tasarımlardan. Çok üstten bakan ve lüks bir görünümü yokken aynı zamanda kullanışlı ve ekonomik. Tabi, onlar programda bu mutfakları ücretsiz bir şekilde yapıyorlar. Ancak bizler de bu mutfakların aynısını kendi evlerimizde çok yüksek olmayan bütçelerle yaptırabiliriz. Ev dekorasyonu mutfak modelleri her sene değiştiği için mutfağa çok fazla para harcamamak belki de en iyisi. Beş on yılda bir yenilemek isteyenler bu şekilde daha ekonomik ve kısa ömürlü mutfak modellerini tercih edebilir.

Evim şahane amerikan mutfak salon olarak geçen açık mutfak modellerinde de tasarım uygulamaları yapmıştır. Modern zamanların küçük evlerinde oldukça yaygın bir kullanım olan amerikan mutfaklar artık lüksten ziyade zorunluluk haline geldi. Galerimizde evim şahane amerikan mutfak modelleri dahil, mutfak kapaklarının dahi detaylıca incelendiği fotoğrafları görebilirsiniz. Bu modelleri inceledikten sonra mutfaklarınızı yenilemek isteyeceğinize eminiz.

evim-sahane-mutfak-dekorasyonu
evim-sahane-mutfak-dekorasyonu1
evim-sahane-mutfak-dekorasyonu2
evim-sahane-mutfak-dekorasyonu3
evim-sahane-mutfak-dekorasyonu4
evim-sahane-mutfak-dekorasyonu5
evim-sahane-mutfak-dekorasyonu6
evim-sahane-mutfak-dekorasyonu7
evim-sahane-mutfak-dekorasyonu8
evim-sahane-mutfak-dekorasyonu9
evim-sahane-mutfak-dekorasyonu10
evim-sahane-mutfak-dekorasyonu11
evim-sahane-mutfak-dekorasyonu12
evim-sahane-mutfak-dekorasyonu17

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri