En Ucuz Düğün Paketleri

----

Beyaz eşyadan mobilyaya, küçük ev aletlerinden halılara ve diğer araç gereçlere kadar birçok şey, evlilik öncesinde çiftler için büyük maddi yükler oluşturmaktadır. Bu nedenle her şeyin en uygun fiyatlılarını seçmeye gayret eden gelin ve damat adayları, özellikle mobilya ve beyaz eşya satın alırken daha avantajlı fiyatlara sahip olan düğün paketi seçeneklerine yönelmektedirler.

Düğün paketleri de kendi aralarında birçok farklılıklara sahiptir. Bazı paketler daha uygun fiyatlı iken bazı paketler lüks kategorisine girmekte olup fiyat çok yükseklere kadar çıkabilmektedir. Bu konuda birkaç önemli etken rol oynamaktadır. Bunlardan ilki paketin görselliğidir. Lüks görünümlü paketler her zaman için yüksek fiyatlıdır. İkinci özellik malzeme kalitesidir. Özellikle mobilyalarda üretimde kullanılan malzemenin kalitesi arttıkça ürünün fiyatı da doğal olarak artacaktır. Son özellik ise düğün paketlerindeki parça sayısıdır. Bazı paketler diğerlerine göre daha fazla parça içerdiği için fiyatlar da o oranda değişebilmektedir.

İşte Bütçesi Kısıtlı Olanların Tercih Edebileceği Birkaç Öneri

Ucuz mobilya düğün paketleri seçeneklerini tercih ederek hem bütçenizi korurken hem de tüm eşyalarınızı tamamlayabilirsiniz.

Mobilyam İnegölden Almira Düğün Paketi

Almira Yatak Odası Takımı, Almira Yemek Odası Takımı ve yataklı 3+3+1 Fetih Koltuk Takımı’ndan oluşan Almira düğün paketi, 8 bin 900 TL yerine şu anda sadece 8 bin 250 TL.

Modalife Platin Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası takımı ve oturma grubundan oluşan Modalife’ın Platin Düğün Paketi, Modalife markasının sunduğu en uygun fiyatlı düğün paketlerinden birisi. Paketin fiyatı ise yalnızca 4 bin 990 TL. Üstelik çeşitli taksit imkanları da mevcut.

Yıldız Mobilya Kumsal Düğün Paketi

Yıldız Mobilya markasının şu anda satışta bulundurduğu düğün paketleri arasından en ucuz olanı Kumsal Düğün Paketi. Paketin içeriğinde yatak odası takımı, küçük bir yemek odası takımı ve oturma odası için bir de köşe takımı mevcut.

Yukarıda sizler için derlemiş olduğumuz 3 adet uygun fiyatlı farklı düğün paketi alternatifini değerlendirdik. Siz de bütçenize uygun olan takımı seçip, uygun ödeme seçeneğini kullanarak kolaylıkla satın alabilirsiniz.

beyaz-esya-paket
ceyiz-dugun
ceyiz-grubu
ceyiz-paket
ceyiz-paketi-firsatlari
dogrucan-mobilya
dugun-ceyiz-paket
dugun-foto
dugun-paket
dugun-paketi
dugun-paketi-uygun
dugun-paketleri
evlenme-paket
evlilik-paket
paket-beyaz-esya
paket-ucuz
ucuz-paket
yatak-grubu
yatak-oda-takim

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri