En Modern Üç Boyutlu Halı Modelleri

Halılar, ev dekorasyonu için bir süs değil aslında gerekliliktir. Evi ev yapan iki şeyden bir tanesidir, bunlar perde ve halı. Perdesiz veya halısız ev taşınmak üzere olan bir ev veya yeni taşınılmış bir ev gibi görünür. Zemini kapatan, eve sıcaklık veren, yaz kış yerde oturmayı sağlayan özellikle çocuklu evlerde çocuklarımızın hasta olmasını engelleyen en önemli eşyalardan bir tanesidir. Bu halılar da tıpkı diğer önemli ev eşyaları gibi çok çeşitli modellere ve tasarımlara sahiptir. Bugün sizlere dünyanın en enteresan halı modellerinden olan üç boyutlu halı modellerinden bahsedeceğiz. Bu dünyanın en modern üç boyutlu halı modelleri evin tüm odalarında kullanılabilecek tasarım özelliklerine sahiptir. Kimi mutfaklar için daha uygunken kimi oturma odası ile salon dekorasyonları için daha uygundur. Peki, bu üç boyutlu halı modellerinin özellikleri nelerdir, hangi tarz evlerde kullanılırlar şimdi ona bakalım.

Tüm odaların havasını veren dekorasyonlardır. Ev dekorasyonu bir bütündür. Perdesinden halısına, koltuğuna mutfak dolabına bulunduğu odaya göre tüm eşyalar bir araya gelir ve bu dekorasyon  tarzını oluşturur. Klasik bir salon veya modern bir oturma odası için tüm detayların aynı doğrultuda olması gerekir.

Aynı şekilde değişik tarzda bir oda için tüm detayların aynı doğrultuda olması gerekir. Modern üç boyutlu halı modelleri, evlerimizde değişik bir hava yakalamak istiyorsak çok çeşitli mobilyalar ile birlikte kullanılabilecek tarzda bir halıdır. Genelde üç boyutlu halı modellerinde görseller kullanılır. Yani çiçekler veya ağaçlar gibi resimlerden çok taş gibi, su gibi, okyanus gibi görseller vardır. Bazı halılarda bu üç boyut özelliği desenler üzerine kabartma yaparak sağlanmıştır. Bazılarına ise daha çok görselin üç boyutlu olma özelliğinden yararlanılarak hazırlanan görünüm eklenmiştir. Her birinde ciddi bir boyut görünümü vardır. Taş görünümlü halıları mutfaklarınızda da oturma odalarınızda da kullanabilirsiniz. Ancak okyanus görünümlü bazı tasarımları oturma odasında kullanmak daha uygun olabilir. Bu halıların tam olarak nasıl bir görüntüye sahip olduklarını örnekleri incelemeden anlayamazsınız.

Galerimizdeki örneklere göz atarak istediğiniz üç boyutlu haı modelini seçebilir, hangi odanıza daha uygun olduğunu belirleyebilirsiniz.

canli-uc-boyutlu-hali-modelleri
cicekli-uc-boyutlu-hali-modelleri
cok-modern-uc-boyutlu-hali-modelleri
en-guzel-uc-boyutlu-hali-modelleri
goz-alici=uc-boyutlu-hali-modelleri
gri-uc-boyutlu-hali-modelleri
inanilmaz-uc-boyutlu-hali-modelleri
krem-rengi-uc-boyutlu-hali-modelleri
mavili=uc-boyutlu-hali-modelleri
modern-uc-boyutlu-hali-modelleri
orgu-uc-boyutlu-hali-modelleri
renkli-uc-boyutlu-hali-modelleri
resimli-uc-boyutlu-hali-modelleri
tarz-uc-boyutlu-hali-modelleri
tas-gorunumlu-uc-boyutlu-hali-modelleri
tasli-uc-boyutlu-hali-modelleri
uc-boyutlu-hali-modelleri
yeni-uc-boyutlu-hali-modelleri

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri