En İyi İç Cephe Boya Markaları Hangileridir?

Evlerimiz iş yerlerimizi boyatmak için arayış içine girdiğimiz en iyi iç cephe boya markası hangileridir? sorusuna cevap verebilmek için hazırladığımız yazımızda kullanıcı yorumlarını da baz alarak 5 büyük boya markasını incelemeye karar verdik. En iyi iç cephe boya markaları hangileridir? İç cephede hangi boya kullanılmalı? sorularına tek tek yanıt verelim. İç cephe boyalarında boyanın kapatıcı özelliğine, uzun ömürlü olmasına, duvarda pütürlü doku bırakmamasına, renk kartelasının geniş olması gibi özelliklere dikkat etmemiz gerekir.

1- Filli Boya İç Cephe Boya Markası

En çok tercih edilen boya markalarından biri olan filli boya, boya ürünlerinin çeşitliliği açısından çok tercih edilmektedir. Filli boya renk kartelasının çeşitliliği ile dikkat çekmektedir.

2-Marshall boya iç Cephe Boya Markası

Boya sektöründe pazarda en byük payı olan firmalardan biri olan Marshall boya, kalitesi ve Marshall boya renk kataloğunun sunduğu çeşitlilik açısından çok beğenilmektedir.

3- Dyo İç Cephe Boya markası

Yerli üretim olan Dyo markası inşaat sektörünün önde gelen isimlerindendir. Sağlamlığı ile boya sektöründe isim yapmıştır. Dyo boya bayilerinden temin edebilceğiniz Dyo renk kataloğuna mutlaka ulaşmalısınız.

4- Polisan İç Cephe Boya Markası

Bayilik ağı çok geniş olan polisan markası, iç cephede çokça kullanılmaktadır. Her nalburdan ulaşabileceğiniz boya pazarına sahip olan firmanın Polisan boya renkleri kataloğu oldukça geniş renk yelpazesine sahiptir.

5- Juton Boya İç Cephe Markası

En kaliteli iç cephe boya markalarından biri olan juton boya villa yazlık gibi ısıya ve dayanıklılık ihtiyacı olan yarlerde sağlamlığı ve güvenilirliği ile dikkat çekmektedir. Juton boya yorumlarını incelediğimizde kullanıcısı çok memnundur.

 


Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri