Duvarlarınızı Güzelleştirecek En Şık Metal Duvar Süsleri

----

Duvar dekorasyonu ev dekorasyonu içerisinde yer alan farklı bir alandır. Nasıl ki odaların her biri kendine has bir tarzda dekore ediliyorsa aynı şekilde duvarlar da kendine has bir tarzda dekore edilirler. Önceki yazılarımızda çeşitli malzemeler kullanarak yapabileceğiniz farklı duvar dekorasyonu örneklerinden bahsetmiştik. Bu yazımızda bu fikirleri uygularken kullanabileceğiniz, en değişik metal duvar süsü fikirleri ile modellerini bir araya getirdik.

Duvar süsleri modelleri nelerdir?

Ahşap, metal, plastik, mika ve çeşitli malzemelerden yapılan duvar süsleri ya da dekoratif duvar eşyaları vardır. Biz bu eşyalardan tarzımıza uygun olanları uygun materyallerle seçeriz. Mesela modern ve mesafeli bir ev dekorasyonu yapıyorsanız orada duvarlarınızda renkli plastikten duvar süsleri kullanamazsınız. Havalı ev dekorasyonlarında daha çok ağşap ve metal duvar süsleri modelleri tercih edilmelidir. Evin konseptine uyum sadece renk ile değil ürün materyali ile de olmalıdır. Demir, bakır gibi metal eşyalar modern evlerin olmazsa olmazlarıdır.

Fotoğraf çerçeveleri, resim tabloları, duvar saatleri ve raflar. Bunlar belli başlı en temel dekoratif duvar objeleridir. Hemen hemen her odada bulunabilen, her tarz ile uyumlu ve kullanışlıdır. Uzun ömürlü olması için daha çok metal materyaller tercih edilir. Biraz ağır olabilir ancak bununla doğru orantılı olarak da kullanım ömrü uzundur.

Metal duvar süsleri kullanışlı mıdır?

Metal duvar süsleri özellikle de küçük karakteristik olanlar çok kullanışlıdır. Örneğin metal kelebekler, metal kitaplıklar ve metal ince tellerden yapılan çeşitli duvar objeleri.

Tüm odalarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz metal duvar süsü örneklerini galerimizde görebilirsiniz.

metal-duvar-susleri
metal-duvar-susleri1
metal-duvar-susleri2
metal-duvar-susleri3
metal-duvar-susleri4
metal-duvar-susleri5
metal-duvar-susleri6
metal-duvar-susleri7
metal-duvar-susleri8
metal-duvar-susleri9
metal-duvar-susleri10
metal-duvar-susleri11
metal-duvar-susleri12
metal-duvar-susleri13
metal-duvar-susleri14
metal-duvar-susleri15
metal-duvar-susleri16
metal-duvar-susleri17
metal-duvar-susleri18
metal-duvar-susleri19

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri