Çok Tercih Edilen Modern Ev Dekor Örnekleri

Klasik ev dekor örnekleri senelerdir kullanılmakta olup son yıllarda çok tercih edilmemektedir. İnsanlar modern hayatın tüm koşullarına ayak uydurmaya çalışırken ev dekor tasarımlarınada modernliği yansıtmaya başlamışlardır. Modern ev dekor örneklerini vereceğimiz yazımızda ev dekorasyonunuz için birbirinden değişik fikirler elde edebileceksiniz. Modern ev dekor tasarımları günlük hayatınızdada işekrinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

İlham Alacağınız Modern Ev Dekor Örnekleri

Çok Tercih Edilen Modern Ev Dekor Örnekleri

Koltuk tasarımı ile dikkat çeken modern ev dekor örneğinde sade ve şık bir görünüm elde edilmeye çalışılmıştır. Bu tarz berjerlerle oluşturulan modern hava ev dekor tasarımlarında oldukça sık kullanılmaktadır. Orta kısımda bulunan örgü pufları hazırlamak oldukça kolay.

Beyaz koltuk üzerine kullanılmış renkli kırlentler ile modern hale getirilmiş ev dekor tasarım örneğinde büyük bir ferahlık hakim. 

Avizelerinden koltuk modeline, orta sehpasından odanın ferahlığına kadar tam anlamıyla modern ev dekor tarzı ile döşenmiş ev dekorasyon örneği çok dikkat çekici görünüyor.

Oturma odası dekor örnekleri arasında çok tercih edlin dekorasyon modeli ile odanıza modern bir hava katarken verdiği huzur ve dinginlik paha biçilemez.

Yüksek tavanlı ev modelinde ayna orta sehpa çok dikkat çekmektedir. Ev dekor tasarımları içinde beyaz renk çok kullanılmakta olup modernliğin simgesi halini almıştır.

Modern ev dekor tasarımlarında en gözde olan renklerden gri renk ile tasarlanmış salon modelinde şöminenin üst kısmına konulandırılmış tv ünitesi çok dikkat çekmektedir.

Çok talep gören L koltuk ile dekor edilmiş modern ev dekor tasarımı yemek odası ile bütünlük sağlamıştır.

Diğer Modern Ev Dekor Örnekleri

 


Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri