Bernardo Günlük Yemek Takımı Modelleri

----

En keyifli zamanlardan bir tanesi evde herkesin bir araya geldiği zamanlardır. Evde yaşayanların bir araya gelme zamanı olan akşam yemekleri, büyük ailelerde tüm herkesin bir araya geldiği en önemli toplanma zamanlarından biri olur. Evlenecek çiftlerin hiç zaman kaybetmeden baktıkları ilk şey olan yemek takımları, bir evin olmazsa olmaz en önemli mutfak ekipmanlarından biridir. Yemek takımları marka tasarımı özellikleri ile öne çıkar. Bugün, bernardo günlük yemek takımı modelleri örneklerini inceleyerek takımların özelliklerinden bahsedeceğiz.

Uzun yıllar sıkılmadan kullanabilmeniz için yemek takımı ilk alırken dikkatli seçim yapmanız gerekir. Aynı fiyat aralığında, aynı özelliklerde farklı adet parçası olan yemek takımları vardır. Günlük yemek takımları altı parçadan başlayıp kırk sekiz parçaya kadar çıkabilir. Eğer büyük ve kalabalık bir aileniz varsa da günlük yemek takımı olarak daha fazla parçası olan takımlar kullanabilirsiniz. Bernardo günlük yemek takımı modelleri her gün bulaşık makinesinde yıkanabilen, rengi solmayacak şekilde tasarlanan ürünlerden oluşur. Günlük yemek takımları koyu renkli büyük desenli parçalardan oluşmamalıdır. Çünkü her gün bulaşık makinesinde yıkanan bir yemek takımının koyu renk tonlarının solmaması mümkün değildir. Bu yüzden de kenarları sırmalı, ince minimal çizgilerden oluşan porselen takımlar en uygun olanlarıdır. Yemek takımı alırken en çok akıllara gelen soruların cevaplarına bakalım şimdi de. Mesela altı kişilik yemek takımı kaç parçadan oluşur? Altı kişilik yemek takımı, yirmi dört veya otuz parçadan oluşur. On iki kişilik yemek takımı kaç parçadan oluşur? On iki kişilik yemek takımları da seksen beş ile doksan parça arasında değişir. Bu yemek takımları içerisinde çeşitli parçalar vardır, kiminde tatlı tabakları vardır kiminde ayrıca bir tatlı tabağı yoktur. Bu yüzden yemek takımı içerisindeki adet sayısında değişiklik olur.

Bernardo günlük yemek takımı modelleri çoğunlukla altı kişilik yemek takımlarından yani yirmi dört parça olan takımlardan oluşur. Yemek takımı seçerken önce parça sayısına sonra da şekline ve tasarımına karar vermek gerekir. Üçgen, yuvarlak, kare veya dikdörtgen modellerden herhangi birini günlük olarak kullanabilirsiniz.

Örneklerini de galerimizde bulabilirsiniz.

bernardo-gunluk-yemek-takimi-modelleri
bernardo-porselen-gunluk-yemek-takimi-modelleri
buyuk-cicekli-bernardo-gunluk-yemek-takimi-modelleri
cicekli-bernardo-gunluk-yemek-takimi-modelleri
cok-degisik-bernardo-gunluk-yemek-takimi-modelleri
cok-guzel-bernardo-gunluk-yemek-takimi-modelleri
cok-sade-bernardo-gunluk-yemek-takimi-modelleri
degisik-bernardo-gunluk-yemek-takimi-modelleri
desenli-bernardo-gunluk-yemek-takimi-modelleri
en-guzel-bernardo-gunluk-yemek-takimi-modelleri
en-havali-bernardo-gunluk-yemek-takimi-modelleri
en-sade-bernardo-gunluk-yemek-takimi-modelleri
farkli-bernardo-gunluk-yemek-takimi-modelleri
havali-bernardo-gunluk-yemek-takimi-modelleri
klasik-bernardo-gunluk-yemek-takimi-modelleri
minimal-bernardo-gunluk-yemek-takimi-modelleri
modern-bernardo-gunluk-yemek-takimi-modelleri
ozel-bernardo-gunluk-yemek-takimi-modelleri
sade-bernardo-gunluk-yemek-takimi-modelleri
sik-bernardo-gunluk-yemek-takimi-modelleri

Yorum Gönder  1. fatma yaran diyor ki:

    almandan siparis verebilirmiyim

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri