Bej Rengi Duvar Boyası İle Dekorasyon Örnekleri


Dünyanın her yerinde, moda ve trendlerden bağımsız olarak ev dekorasyonlarında her daim kullanılan bazı renkler vardır. Bej rengi ile tonları bu renklerin başında gelir. Bej rengi duvar boyası ile dekorasyon örnekleri bundan elli yıl öncesinde de en sevilen örneklerden biri idi, on yıl önce de şimdi de. Modern ev dekorasyonlarında daha farklı ve iddialı renk tonları ön plnana çıkıyor olsa da bej rengi ile tonlarının yeri ayrı. Oturma odasından yatak odasına, bebek odasından mutfaklara kadar evin tüm odalarında rahatlıkla kullanabileceğimiz harika bir renktir kendisi. Bu kadar sevilmesinin ve bu kadar uzun süre kullanılmasının en önemli sebebi ise, uyumlu olması. Açık veya koyu bir çok renk tonu ile çok rahat bir şekilde uyum sağlayabililiyor olması.

Klasik ve ağır bir salon dekorasyonu mu yapmak istiyorsunuz, o zaman hemen bej rengi ile krem tonlarını veya kahverengi tonlarını bir araya getirin. Haki yeşil ile bej renginin de harika bir harmonisi vardır. Bej rengi en çok duvar boyası olarak kullanılır. Duvarlarızını diğer renkler ile kolay kombine edilebilir bir tondan seçerseniz mobilyalarınızı çok daha kolay ve rahat bir şekilde seçebilirsiniz. Bej rengi duvar boyası ile dekorasyonu örneklerini incelediğimizde, örnekler içerisinde her tarzdan ve her renkten seçim yapıldığını görüyoruz. Kahverengi, haki yeşil rengi gibi klasik ve biraz koyu renkleri seçebileceğiniz gibi turuncu, yeşil ve kırmızı gibi canlı renkleri de seçebilirsiniz. Hatta bej rengi ile modern bir dekorasyon havası oluşturmak için isterseniz gri tonlarını da bu renk skalası içine dahil edebilirsiniz. Füme, gri gibi renkler bej rengi ile oldukça güzel bir şekilde kombinlenebilirler.

Yatak odalarımızda sıcak ve sakin bir hava oluşturmak isterken oturma odalarında genelde daha dinamik, daha şık bir hava oluşturmak istiyoruz. Mobilyaların şekilleri tarzları ile renkleri bu odaların ruhunu oluşturan detaylardır. Bej rengi duvar boyası ile dekorasyon örnekleri her bir oda için farklı bir tarz oluşturmak için aydınlık ve ferah bir ortam hazırlar. Çeşitli örnekleri galerimizden görebilirsiniz.

acik-bej-rengi-duvar-ile-dekorasyon-ornekleri
bej-rengi-duvar-ile-dekorasyon-ornekleri
bej-rengi-duvar-ile-dekorasyon
bej-rengi-duvar-ile-minimal-dekorasyon-ornekleri
canli-bej-rengi-duvar-ile-dekorasyon-ornekleri
dokulu-bej-rengi-duvar-ile-dekorasyon-ornekleri
en-farkli-bej-rengi-duvar-ile-dekorasyon-ornekleri
en-guzel-bej-rengi-duvar-ile-dekorasyon-ornekleri
en-koyu-bej-rengi-duvar-ile-dekorasyon-ornekleri
en-sik-bej-rengi-duvar-ile-dekorasyon-ornekleri
en-trend-bej-rengi-duvar-ile-dekorasyon-ornekleri
farkli-bej-rengi-duvar-ile-dekorasyon-ornekleri
goz-alici-bej-rengi-duvar-ile-dekorasyon-ornekleri
havali-bej-rengi-duvar-ile-dekorasyon-ornekleri
koyu-bej-rengi-duvar-ile-dekorasyon-ornekleri
modern-bej-rengi-duvar-ile-dekorasyon-ornekleri
sicak-bej-rengi-duvar-ile-dekorasyon-ornekleri
sik-bej-rengi-duvar-ile-dekorasyon-ornekleri
sik-bej-rengi-duvar-ile-dekorasyon
trend-bej-rengi-duvar-ile-dekorasyon-ornekleri

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri