Şık Tasarımları ile Banyo Lavabo Dolap ve Mermer Modelleri

Çok şık tasarımlı banyo lavabo dolap ve mermer modelleri ile karşınızdayız. Herhangi bir iç mimar size iyi tasarlanmış bir banyo ile evinizin değerini kolayca artırabileceğini söyleyecektir. Ayrıca, mülkünüzdeki en yüksek trafik alanlarından biri olduğu için, sık sık eğlenebileceğiniz alanlar oluşturmaya ne dersiniz?  Mermer banyo dekorasyonu için lavabo dolap modellerini araştırdığımız bu yazımızda eviniz için hem eğlenceli hem de şık tasarımlı banyo örneklerini inceleyebilirsiniz. Banyo dekorasyonunuz için hiç bir yerde bulamayacağınız lavabo dolap modellerini gelin birlikte yorumlayalım.

Renk Renk Mermer Banyo Lavabo Dolap Mermer Modelleri

1-Kahverengi Renk Tercihi ile Mermer Banyo Lavabo Dolap Modelleri

Kahverengi tonları olan mermer banyo modelidir. Kahverengi mermer ile uyumlu dolap güzel bir ışıltı yakalamıştır. Çift lavabo kullanımı farklı bir hava katmıştır. Kahverengi mermerlere uyumlu kahverengi dolap tercihi bu baharda zirveyi yakalayacak gibi duruyor.

Kahverenginin açık tonlu desenli mermer modeli ile krem rengi banyo dolapları bir arada kullanılmıştır. Kahverengi banyo tasarımlarında aydınlatmaların çok yoğun kullanılması önem arz etmektedir. Kahverenginin kasvetli havasından arınmak için aydınlatma ve açık dolap tercihleri yapılmalıdır.

2- Siyah Renk Tercihi ile Mermer Banyo Lavabo Dolap Modelleri

Siyah mermer altın renkli dekorasyon ürünleri ile birleşerek dikkat çeken bir banyo ortaya çıkartılmıştır. Siyah mermer lavabo altında kullanılan açık dolap havluları koymak için güzel bir alan oluşturmuştur.

3- Beyaz Renk Tercihi ile Mermer Banyo Lavabo Dolap Modelleri

Beyaz mermer banyo ile her renk dolap uyumlu olabilir fakat ferah bir ortam arayanlar için beyaz dolap vazgeçilmez olacaktır. Gömme lavabo ile birlikte kullanılan beyaz renk dolap uyumlu bir banyo kapılarını evinize getirecektir.

Bir başka beyaz banyo dolabı ve beyaz memer banyo örneği. Küçük alanları geniş göstermek isteyenlerin ilk tercihi sade şık banyo dolap modelleri.

Sizler için hazırladığımız mermer banyo ile uyumlu lavabo dolap modellerini inceleyebilirsiniz


Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri