Yapay Şömine Modelleri İle Dekorasyon Fikirleri

Kategori : Genel Dekorasyon - Tarih :

Soba kurmak, soba yakmak çoktan tarih oldu. Odun kömür yakmak hem evi hem doğayı kirlettiği için şöminelerde bile farklı yöntemler denenmeye başladı. Odun kömür yakmadan, is pas olmadan tıpkı gerçek şömine gibi görünen yapay şömine modelleri şömineli ev sahibi olmak da mümkün hale geldi. Dekoratif şömine modellerini salonlarda, yatak odası dekorasyonlarınızda ya da misafir odası dekorasyonlarınızda kullanabilirsiniz.

Dekoratif şömine modelleri ile dekorasyon fikirleri

Dekoratif şömine demek içerisinde gerçek odun kömür yakma alanı olmayan ancak dışarıdan şömine gibi görünen dekoratif ürünlerdir. Bu yapay şöminelerin içerisinde hiç bir fonksiyonu olmayan modellerin yanında ısı veren, led ekranlı şömineler vardır. Tıpkı elektrikli soba gibi çalışan, şöminede yatan odun sesini bile verebilen bu şömine modelleri oldukça farklıdır.

Salonlarınızda salonun orta kısmına konumlayabileceğiniz bu yapay şömineleri isterseniz yatak odalarınızda yatağınızın yanına yerleştirebilirsiniz. Yapay şömine fiyatları gerçek modellere göre oldukça ekonomiktir. Evinizde şömine yerleştirebilecek yer yoksa özellikle yapay modelleri kullanabilirsiniz. Eğer kaloriferli eviniz varsa ve ısıtmak için herhangi bir şey gerekmiyorsa dekoratif şömine modellerini sadece görsellik katması için de tercih edebilirsiniz.

Çaşitli yapay şömine modellerinin ev dekorasyonunda nasıl kullanılabileceğine dair değişik çalışmaları galerimizde görebilirsiniz. Beğendiğiniz modellerden ilham alabilir, kendi evinizde uygulayabilirsiniz.

yapay-somine-modelleri
yapay-somine-modelleri1
yapay-somine-modelleri2
yapay-somine-modelleri3
yapay-somine-modelleri4
yapay-somine-modelleri5
yapay-somine-modelleri6
yapay-somine-modelleri7
yapay-somine-modelleri8
yapay-somine-modelleri9
yapay-somine-modelleri10
yapay-somine-modelleri11
yapay-somine-modelleri12
yapay-somine-modelleri13
yapay-somine-modelleri14
yapay-somine-modelleri15
yapay-somine-modelleri16
yapay-somine-modelleri17
yapay-somine-modelleri18

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri