Tek Renk Ev Dekorasyonu Örnekleri


Modern tasarımlar, modern yaklaşımlar ya da modern fikirler. Her yerde duyduğumuz sürekli kulağımıza gelen bu kelimeler ne ifade ediyor? Nedir bu modern ev dekorasyonu ile modern eşya tasarımları? Bizim ev dekorasyon kültürümüzde pek geniş bir yeri olmayan bir akımın, tek renk ev dekorasyonunun öncüsü olan modern tasarımları sadelik, minimallik ve farklılık ifadeleri ile değerlendirmek mümkündür. Tek renk ev dekorasyonu örneklerini incelerken detaylarına daha fazla hakim olabileceğimiz bu tarzı, en aydınlık, en ferah ve en rahatlatıcı evleri hazırlamak için kullanabilirsiniz. Ister salon ister mutfak, isterseniz de yatak odası veya banyo dekore edin. Tek renk dekorasyon tarzını hepsi için kullanabilirsiniz. Hatta yemek odası dekorasyonlarında bile rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Yeniliğe evinizin kapılarını açın. Çünkü en parlak fikirler tam olarak kapınızın önünde sizden haber bekliyor!

Şık bir sadelik, kusursuz bir güzellik bunların yanında zahmetsiz bir estetik görünüm. Tek renk ev dekorasyon örnekleri bize tam olarak bu tanımlamaların hayata geçirilmiş hallerini sunuyor. Beyazın kremle, grinin yine kendi açık tonları ile birlikte kullanıldığı bu muhteşem ev dekorasyonları için kim şık değil diyebilir ki? Kim bu evlerin, aydınlık ferah ve tazelik hissi ile dolu oldumadığını söyleyebilir? Hepsinin yanında duruşu bulunan, karakteristik aynı zamanda da belli belirsiz bir sıcaklığı olan bu evleri hangimiz istemeyiz? Modern zamanların tüketim çılgınlığını, kalabalığını bir kenara bıkan bu tek renk dekorasyon örneklerinin en önemli özelliği çoğunlukla minimalist bir yaklaşım kullanmasıdır. Yeni nesil iç mimarlar kendi tarzlarını oluştururken ağırlıklı olarak minimalist fikirlerden çıkarlar. Kendilerine aldıkları odak minimalizm olunca devamında gelenler de buna paralel şeyler olur. Galerimizdeki seçkin örnekleri incelerken ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayacaksınız.

Yurt dışında ve genel dekorasyon literatüründe bu dekorasyon tarzı monochrome tarz olarak adlandırılır. Nötr renkler ile doğal renkler bu tarzın en sevdiği renklerdir. Krem, bej rengi de bunlara eklenebilir. Tek renk ev dekorasyonu örnekleri galerisini inceleyerek başka hangi renk tonları kullanıldığını görebilirsiniz.

tek-renk-ev-dekorasyonu-ornekleri
tek-renk-ev-dekorasyonu-ornekleri1
tek-renk-ev-dekorasyonu-ornekleri2
tek-renk-ev-dekorasyonu-ornekleri3
tek-renk-ev-dekorasyonu-ornekleri4
tek-renk-ev-dekorasyonu-ornekleri5
tek-renk-ev-dekorasyonu-ornekleri6
tek-renk-ev-dekorasyonu-ornekleri7
tek-renk-ev-dekorasyonu-ornekleri8
tek-renk-ev-dekorasyonu-ornekleri9
tek-renk-ev-dekorasyonu-ornekleri10
tek-renk-ev-dekorasyonu-ornekleri11
tek-renk-ev-dekorasyonu-ornekleri12
tek-renk-ev-dekorasyonu-ornekleri13
tek-renk-ev-dekorasyonu-ornekleri14
tek-renk-ev-dekorasyonu-ornekleri15
tek-renk-ev-dekorasyonu-ornekleri16
tek-renk-ev-dekorasyonu-ornekleri17
tek-renk-ev-dekorasyonu-ornekleri18

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri