Tasarım Harikası 38 Ev Dekorasyon Örneği ve Benzersiz Dekor Fikirleri

Ev Dekorasyon fikirlerine her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. Ev dekor fikirlerine dair hiç bir yerde bulamayacağınız yeni fikirleri sizler için araştırdık. Ev dekoru ile ilgili neler yapılabilir? Evimizi daha güzel hale getirmenin püf noktaları nelerdir? Renk renk ev dekor fikirleri yazımızın devamında gelin birlikte inceleyelim.

İşte Dahice Tasarlanmış Ev Dekor Örnekleri ve Fikirleri

1- Tablo Kullanımı İle Ev Dekoru

Tablo kullanmanın ev dekorunda muhteşem bir etkisi olduğunu söylemeden edemeyeceğiz. Tablolar ile evinizin havası bir anda değişecek ve beğenilen duvar dekorasyonlarına sahip olabileceksiniz.

Modern ev dekor tabloları.

2- Renk Renk Halılar İle Ev Dekor Modelleri

 

Renkli halılar sade olan evinizi daha enerjik ve eğlenceli hale getirebilirsiniz. Koltuk mobilyalarınızın daha güzel gözüktüğünü hemen farkedeceksiniz. 

3- Aksesusarlar ile Ev Dekor Önerileri

Renk renk yastıklar, renkli koltuk mobilyaları, tablolar ve küçük süs eşyaları ile evinizi baştan yaratabilirsiniz.

4- Dönem Eşyaları ile Ev Dekor Fikirleri

Farklı dönemlere ait eşyaları kullanarak evinizde tarihi bir hava estirebilir dikkat çekici bir dekorasyona sahip olabilirsiniz.

5- Aydınlatma Seçimi ile Ev Dekor Fikirleri

Seçtiğiniz aydınlatmalar ev dekorasyonunuzun belki de en önemli ayrıntıları olacaktır. Aydınlatma seçerken farklı tarzlara yönelebilir, odalarınızı olduğundan daha dikkat çekici gösterebilirsiniz.

Büyük şık avizeler ile ev dekoru.

Diğer Ev Dekor Modellerini İnceleyebilirsiniz;


Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri