Sevgililer Günü Romantik Oda Süslemeleri

Her yıl 14 Şubat tarihinde sevgililer için büyük ve mutlu bir gün olarak belirlenmiştir. Bu günde sevgililer birbirlerine güzel hediyeler alarak, yada güzel vakitler geçirerek mutlu olurlar. Bazen güzel bir yemek, bazen loş bir ortam ve bazende güzel bir hediye tercih edilir. Eğer düşünceniz romantik bir ortam ve loş bir oda ise tercihinizi sevgililer günü oda süslemelerinden yana kullanmalısınız. Genel olarak aşkı temsil eden kırmızı renk ve güldür. O yüzden oda tercihlerinizi kırmızıya yakın modeller ve renkleri kullanarak gerçekleştirmelisiniz.

Oda süslemelerinde aklınıza gelen bütün romantik objeleri ve süslemeleri kullanabilirsiniz. Sevgilinize hitaben onun hoşlandığı ve görünce mutlu olacağı süslemeler ve objelemeri kullananmanız sizin yararınıza olacaktır. 

Oda süslemelerinde kalpli kırmızı balonlar, kırmızı uzun güller, yere serilmiş yada yatağa konmuş kuru güller, seni seviyorum yazılı ışıklı harfler yada ateş, güzel bir masa süslemesi yapabilirsiniz. Hayal dünyamız bayağı geniş olduğundan aklınıza gelen bütün romantik rutuşları yapabilirsiniz. Sevdiğinize gerçekten güzel ve mutlu bir gün yaşatmak istiyorsanız içten ve doğal davranarak gereğini yapmalısınız

 

Galerimizde güzel oda süslemelerine ve romantik ortamlar konusunda aklınızda fikir oluşturacak resimlere yer verdik. Dekor Cenneti Hep sizlerle.

benimle evlenirmisin
evlenme teklifi
kalpli balonlar
kırmızı güller
loş ortam
romantik oda
romantik odalar
sevgilier günü odası
sevgililer günü oda
sevgililer günü yemeği

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri