Mondi Yatak Odası Takımları

Mondi Yatak Odası Takımları

Yatak odası, bir çok kişi için evin en önemli odası. Duvar renklerinden ışıklandırmaya, perde kalınlıkları ve renklerinden halısına kadar her detay ayrı ayrı önemlidir. Mobilyalar ise bu dekorasyon detayları içinde en önemlisidir. Yatağın konforlu olmasının yanında renkleri, desenleri ve kullanılan malzeme evdeki en özel alanızda sizin mutlu olmanızı sağlar. Mondi yatak odası takımları, tarzları ve tasarım özellikleri ile hemen hemen herkese hitap eden bir koleksiyona sahiptir.

Astoria Yatak Odası Takımı

Yatak odasında beyazdan vazgeçemem ancak bembeyaz da olmasın diyenler için mükemmel bir seçim. Kırık beyaz renk tonlarının klasik mobilya üslübu ile birleştiği astoria yatak odası takımı, klasik sevenler için tasarlanmış.

Piero Yatak Odası Takımı

Yatak odasında giyinen, sürekli kıyafet değiştirip bir türlü karar veremeyenlere bol aynalı piero yatak odası takımı. Pembe renk tonlarının hakimiyetindeki bu takım ile odanız ışıl ışıl.

Mabel Yatak Odası Takımı

Yatak odası mobilyaları genel olarak klasik mobilya tasarımlarını takip eder. Mabel yatak odası takımı klasik tarz ile modernizmin harmanlanmasından oluşmuş, yumuşak renk geçişleri ile zengin bir mobilya takımıdır. Zarif oyma desenleri komodinler ile tuvalet aynası arasındaki tatlı uyumu ön plana çıkarır.

Carina Yatak Odası Takımı

Odasında sakinlik arayanların ahşap sadeliğinde bulduğu huzur. Ahşabın en güzel ve en soft rengi ile cilalanmış carina yatak odası takımı, dilediğiniz tüm renklerdeki yatak örtüsü modelleri ile de uyum sağlayabilecektir. Şıklığı kadar kullanışlılığı da ön plandadır.

Vienna Yatak Odası Takımı

Rönesans mobilya tasarımlarını devam ettirmeye çalışan tasarım üsluplarında tasarlanan bu takım, fil dişi renklerden hazırlanmıştır. Gardrobunda, şifonyerinde, komodin ve tuvalet masasında altın renkte dekoratif fitiller ile süslenmiş vienna yatak odası takımı evinize avrupai bir hava katacak.

Paris Yatak Odası Takımı

Ağır mobilya tarzının modern çizgiler ile buluştuğu paris yatak odası takımı, ceviz rengi ile opak beyaz renk tonlarından oluşuyor. Renkleri ve tasarımları ile evinize asalet katıyor.

Lalezar Yatak Odası Takımı

Beyaz rengin büyüsüne karşı koyamayanlar için tasarlanmış lalezar yatak odası takımları varaklı mobilya kültürünün devamı olarak karşımıza çıkıyor. Altın rengi varak işlemelerin narince işlendiği bu takım, en güzel yatak odası modellerinden biri olarak yer alıyor.

cicekli-mondi-yatak-odasi-takimlari
degisik-mondi-yatak-odasi-takimlari
en-yeni-mondi-yatak-odasi-takimlari
kahverengi-mondi-yatak-odasi-takimlari
kampanyali-mondi-yatak-odasi-takimlari
klasik-mondi-yatak-odasi-takimlari
krem-rengi-mondi-yatak-odasi-takimlari
mondi-beyaz-yatak-odasi-takimlari
mondi-elegance-yatak-odasi-takimlari
mondi-ful-yatak-odasi-takimlari
mondi-gardroplu-yatak-odasi-takimlari
mondi-lalezar-yatak-odasi-takimlari
mondi-romantica-yatak-odasi-takimlari
mondi-vienna-yatak-odasi-takimlari
mondi-yatak-odasi-takimlari
renkli-mondi-yatak-odasi-takimlari
sik-mondi-yatak-odasi-takimlari
trend-mondi-yatak-odasi-takimlari
yeni-sezon-mondi-yatak-odasi-takimlari

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri