Modern Yatak Odası Dekorasyonu Fikirleri


Yatak odalarınızın dekorasyon temasına karar vermek, sizin uzun vadede uyku düzeninizi ve hayat temponuzu etkileyecektir. Yatak odaları için dekorasyon fikirleri, yatak şekli ve düzeni ile yerleşimi ne kadar önemli olsa da genel anlamda o derece dikkat çekmemektedir. Modern yatak odası dekorasyonu fikirleri sadece yatak modelleri ile oda içerisinde yerleşiminden bahsetmemektedir. Bu fikirler, sizin kendinizi ait hissedeceğiniz sıcak ve huzurlu bir ortamı yaratmak için size fikir verecektir. Renklerin fizyolojik etkileri dışındaki etkileri hakkında bilgi verecek, hangi tarz yatakların hangi tarz vücutlar için uygun olduğunu anlatacaktır. Bildiğiniz gibi günümüz modern dünyasında eşyaların ne kadar şık olduğu için değil de ne kadar kullanışlı olduğu için tercih edildiği bir gerçektir. Modern yatak odalarında bulunan eşyalar şıklıkları ve estetiklerinden ziyade konfor sunmaları sebebi ile vardır.

Yatak odası dekorasyonlarında yaratıcı olun, farklı olun

Yaratıcılığınızın sınırlarını keşfedin. Aldığınız ürünleri aynen aldığınız şekilde kullanmak yerine ona kendinizden bir şeyler katın. Tıpkı araba modifiye etmek gibi. Bazıları için modifiye bir yaşam tarzıdır. Yani ne alırlarsa alsınlar onu değiştirir, geşlişitirirler. Bazıları aldıkları ayakkabıların rengini değiştirir bazıları aldıkları arabanın kapılarını. Önemli olan eşyalarınıza kendinizden bir şeyler katmanızdır. Aldığınız yatak odası takımının komodinleri yok mu, veya sizin tarzınıza uygun değil mi? Hemen marangozdan kocaman tahtalar alın yataklarının başlıklarına monte ederek kendi tarzınıza uygun değişik komodinlerinizi yapın. Önemli olan ne yaptığınızdan ziyade nasıl yaptığınız. Modern yatak odası dekorasyon fikirleri kapsamında tüm dergilerde, bloglarda, showroomlarda asıl desteklenen yaratıcı olma fikridir. Aldığınız ürünleri ihityacınızı karşılamasa bile aynı olduğu gibi kullanmak yerine onu işlevsel bir hale getirin.

Yenlikçi ve sade olun

Fazlalıkları atın, düşünmeyin bir gün lazım olmaz. Olsa bile artık her şey o kadar ucuz ki onun da uygun fiyatlısını bulup satın alabilirsiniz. Bir gün lazım olur diye sakladığımız malzemeler hayatımızda o kadar fazla yer kaplıyor ki onları yeniden almaya kalksak bundan daha az zarar ederiz emin olun. Az ama öz eşya ile kendinize yaşam alanları yaratın.

beyaz-yatak-odasi-dekorasyonlari
degisik-yatak-odasi-dekorasyonlari
en-modern-yatak-odasi-dekorasyonlari
en-sade-yatak-odasi-dekorasyonlari
en-sik-yatak-odasi-dekorasyonlari
en-tarz-yatak-odasi-dekorasyonlari
farkli-yatak-odasi-dekorasyonlari
ferah-yatak-odasi-dekorasyonlari
huzur-verici-yatak-odasi-dekorasyonlarij
modern-yatak-odasi-dekorasyonlari
ozel-yatak-odasi-dekorasyonlari
renkli-yatak-odasi-dekorasyonlari
sade-yatak-odasi-dekorasyonlari
sade-yatak-odasi-dekorasyonlari
sik-yatak-odasi-dekorasyonlari
tarz-yatak-odasi-dekorasyonlari
yeni-yatak-odasi-dekorasyonlari

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri