İkea Yatak Odası Takımları 

Ikea, bizim ülkemizin dekorasyon kültüründen çok daha farklı çok daha mesafeli bir tasarım tarzı ile hayatımıza girdi. Girdiği günden itibaren zaman içerisinde hızla hepimizin gönlünü kazandı. Ev dekorasyonlarında sunduğu tasarım özellikleri ile mi, mağazalarında sunduğu müthiş tatları ile mi yoksa her bütçeye uygun değişik tiplerdeki dekorasyon özellkleri ile mi bizim kalbimizde yerini aldı bilinmez ama bugün oldukça sevilen bir marka. Salon takımlarından mutfak takımlarına, en renkli çocuk odalarından en sevimli yatak odalarına kadar aklımıza gelebilecek her yere özel takımları vardır. Ikea yatak odası takımları, geçtiğimiz bir kaç yıl içinde en fazla tercih edilen yatak odası takımlarından bir tanesidir. Ikeea yatak odası takımları, en küçük oda dekorasyonları için uygun tasarımlar olabilirken aynı zamanda en büyük odalar için de kullanılabilir.

Ikea yatak odaları deyince aklımıza puf puf yataklar, kabarık yorganlar, herkesin vücut ısısına göre özel olarak ayarlanmış yastıklar gibi çeşitli güzel fikirler geliyor. Bu yatak odası takımlarının en önemli özelliği kişiselleştirilebilir olması. Yani tek kişilik bir oda içerisinde de çift kişilik bir oda içerisinde de en önemli konu kişiselleşebiliyor durumu. Yatağın bir tarafı daha yüksek bir tarafı daha alçak olabilir,elbise dolaplarının kapaklarından içindeki çekmecelere kadar her şey kişiye özel olarak planalanbilmektedir. En önemli kısmı olan yorganlar da kişiye özel değiştirilebilir. Huzur dolu, aydınlık, sakin, içeri girdiğiniz andan çıkana kadar size kendinizi özel hissettiren ikea yatak odası takımları genel olarak açık ve pastel renklerdedir. Siz kendi favori renginize göre mutlaka farklı renk tonlarını da bulabilirsiniz ancak soft renkler daha çok tercih edilir.

Yatak odasının olmazsa olmazı yatak ve dolaplardır. Komodinler ile puflar, aksesuarlar ise odayı daha kullanışlı ve daha estetik göstermek için kullanılırlar. Ikea yatak odası takımları genel olarak takım içerisinde  ihtiyacınız olabilecek tüm detaylara sahiptir. Çeşitli tarzlardaki ikea yatak odası takımları ve örnek dekorasyonlarını galerimizde sizler ile paylaşıyoruz.

degisik-ikea-yatak-odasi-takimlari
dogal-ikea-yatak-odasi-takimlari
en-dogal-ikea-yatak-odasi-takimlari
en-guzel-ikea-yatak-odasi-takimlari
en-sade-ikea-yatak-odasi-takimlari
en-sik-ikea-yatak-odasi-takimlari
en-yeni-ikea-yatak-odasi-takimlari
havali-ikea-yatak-odasi-takimlari
ikea-yatak-odasi-takimlari
karanlik-ikea-yatak-odasi-takimlari
orijinal-ikea-yatak-odasi-takimlari
renkli-ikea-yatak-odasi-takimlari
sade-ikea-yatak-odasi-takimlari
sik-ikea-yatak-odasi-takimlari
suslu-ikea-yatak-odasi-takimlari
trend-ikea-yatak-odasi-takimlari
yeni-ikea-yatak-odasi-takimlari

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri