İkea Dolap Modelleri İle Dekorasyon Fikirleri

Ikea mobilyaları,ülkemizde satılmaya başladığı günden itibaren hemen hemen herkes tarafından çok sevilmiş, ilgi ile karşılanmıştır. Isveç menşeili bu şirket, her bütçeye uygun tasarımları, farklı fiyat politikaları büyük indirimleri ile bize oldukça yabancı olan bir dekorasyon tarzını getirmiştir. Minimal dekorasyonların bir nevi öncüsü olan ikea mobilyaları yatak odasından salonlara, mutfaklardan çocuk odalarına hatta ofis dekorasyonlarına kadar hayatımızdaki tüm mekanlara girmiştir. Ikea mobilyaları içerisinde ise bazı ürün grupları diğerlerinden daha fazla ilgi görmüş, daha fazla tercih edimiştir. Bunların başında a ikea dolap modelleri gelir. Ikea dolap modelleri ile dekorasyon fikirleri oluşturmak ise hem keyifli hem de zordur. Dolabın hangi odada kullanılacağına, nasıl bir dolap olacağına karar verdikten sonra diğer mobilyalar ile uyumlu olmasına da dikkat etmek gerekir. Ikea dolap modelleri evinizde aklınıza gelebilecek tüm alanlarda kullanılabilir.

En kullanışlı ikea dolap modelleri, banyo dolapları

Banyolarımızda genel olarak banyolara özel tasarlanan dolapları kullanırız. Ahşap gibi değişik malzemelerden dolaplar pek tercih edilmez. Ikea banyo dolapları ise bize, diğer odalarda kullandığımız rafları veya dolapları veya masaları banyolarda da kullanma imkanı sağladı. ikea banyo dolaplarını eğer tamamen banyoya özel üretilmemiş ise isterseniz zaman zaman diğer odalarınızda da kullanabilirsiniz. Tıpkı bebek odasında kullandığınız bebek alt değiştirme üniteleri ile dolaplarını, bebeğiniz büyüdüğü zaman banyolarınızda kullanabileceğiniz gibi. Önemli olan bu tarz dolapların banyonun nemine ve ıslaklığına uyum sağlayabiliyor olmasıdır. Renk, tarz ve uyumluluk bakımından hiç bir problem olmayacaktır.

Renkli dolaplar renkli odalar

Ikea dolapları birbirinden renkli tasarımları ile en renksiz ve soluk odaları bile daha canlı hale getirir. Şık ve parlak tasarımların yanında daha koyu renklerde daha ağır modelleri de bulmak mümkündür. Galerimizde sizlere ikea dolap modelleri ile dekorasyon fikirleri ve örneklerini sunuyoruz. Aynı zamanda dolap modellerini yakından inceleme şansı da sunuyoruz.

ahsap-ikea-dolap-modelleri
cok-modern-ikea-dolap-modelleri
degisik0ikea-dolap-modelleri
en-kullanisli-ikea-dolap-modelleri
en-modern-ikea-dolap-modelleri
en-renkli0ikea-dolap-modelleri
en-sik-ikea-dolap-modelleri
farkli-ikea-dolap-modelleri
ikea-dolap-modelleri
kirmizi-ikea-dolap-modelleri
klasik-ikea-dolap-modelleri
konforlu-ikea-dolap-modelleri
koyu-renk-ikea-dolap-modelleri
kucuk-ikea-dolap-modelleri
kullanisli-ikea-dolap-modelleri
modern-ikea-dolap-modelleri
renkli-ikea-dolap-modelleri
sade-ikea-dolap-modelleri
sik-ikea-dolap-modelleri

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri