Göz Alıcı 25 Mini Yaşam Alanı Dekorasyonu

Yaşam alanlarının güzelliği ve kullanışlı olup olmaması ne kadar büyük olduğundan ziyade ne kadar akıllıca dekore edildiği ile alakalı. Konserve kutu büyüklüğünde apartman dairelerinde yaşamaya başlayan modern insan, artık bu büyüklükteki alanları nasıl daha verimli kullanabileceğini bulmuş durumda. Biz de küçücük evlerini şık bir şekilde dekore etmek isteyip de ilham bulamayanlar için göz alıcı 25 mini yaşam alanı dekorasyonu örneğini bir araya getirdik. Galerimizdeki örnekler içerisinde hem salon, hem banyo, hem de full ev dekorasyonu görebilirsiniz.

Küçük yaşam alanları için büyük fikirler

Ikea gibi markaların ev dekorasyonunda her köşeyi daha verimli kullanabilmek için tasarladığı mobilyaları bu tarz küçük alanlarda kullanabilirsiniz. Bu mobilyalar çoğunlukla yatakların altında çekmeceler bulunan, kanepe kenarlarında kitaplık ya da dolap gibi alanlar bulunan tasarımlardır. Mutfakta çoğunlukla köşeleri de kaplayan raflar, mutfak dolaplarıdır. Pencere önünü masa haline getirip mutfakları daha geniş bir hale getirmek gibi yöntemler izleyebilirsiniz.

Küçük odalara büyük aynalar!

Aynaların dekoratif unsur olarak kullanıldığı alanlara kattığı derinlik hissini artık hepimiz biliyoruz. Kocaman saraylarda bile devasa aynaların dekoratif ürün olarak kullanıldığını düşünürsek evlerimizde ayna kullanmanın ne kadar önemli olduğunu anlayabiliriz. Koltuk üzerlerinde yatay ve geniş olarak, yer varsa duvarlarda boy aynası olarak, yatak odalarında dolap kapaklarında ve hatta kapılarda ayna kullanımı oldukça doğru bir dekorasyon fikridir.

Ayna kullanım şekilleri hakkında değişik fikirleri galerimizdeki örneklerimiz içerisinde görebilirsiniz.

mini-yasam-alanlari
mini-yasam-alanlari1
mini-yasam-alanlari2
mini-yasam-alanlari3
mini-yasam-alanlari4
mini-yasam-alanlari5
mini-yasam-alanlari6
mini-yasam-alanlari7
mini-yasam-alanlari8
mini-yasam-alanlari9
mini-yasam-alanlari10
mini-yasam-alanlari11
mini-yasam-alanlari12
mini-yasam-alanlari13
mini-yasam-alanlari14
mini-yasam-alanlari15
mini-yasam-alanlari16
mini-yasam-alanlari17
mini-yasam-alanlari18
mini-yasam-alanlari19

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri