En İyi 10 Beyaz Eşya Markası (Kullanıcı Yorumları ve Tavsiyeler)

----

En iyi 10 beyaz eşya markasını biraraya getirerek ortaya çıkardığımız yazımızda ilk olarak kullanıcı yorumlarını ve şikayetlerini baz alarak beyaz eşyada en çok tercih edilen markaları araştırdık. Beyaz eşyada kullanıcıların önem verdiği garanti süresi, servis garantisi, dayanıklılık gibi faktörlere en çok önem veren markalara göre yaptığımız araştırmada en iyi beyaz eşya markası sıralamasını karışık bir şekilde sizlere sunuyoruz.

Siemens beyaz eşya yorumlarını incelediğimizde müşteri memnuyeti üst sınırda tutulmuş olup, ürünlerinin dayanıklılığı ile en iyi beyaz eşya markası sıralamasına girebilecek kalitedir.

Bosch beyaz eşya yorumlarına baktığımızda kullanım rahatlığı sağlayan markalardan bir tanesi olduğunu anlıyoruz.

Samsung kullanıcı yorumlarına göre Samsung ürünlerinin çok kaliteli olduğuna dair bilgiler verilmektedir.

Arçelik kullanıcı yorumlarından edindiğimiz bilgilere göre Arçelik beyaz eşya markası fiyat uygunluğu ve garantisinden dolayı çok tercih edilen beyaz eşya markasıdır.

Profilo beyaz eşya yorumlarına baktığımızda sağlamlık, kalite ve kolay kullanımından dolayı çok tercih edilen beyaz eşya markalarından bir tanesi olduğunu anlıyoruz.

Arçeliğin yan ürünü olan Beko ekonomik fiyat ve dayanıklılık sayesinde kullanıcılar tarafından övgü ile bahsedilmektedir.

Düşük fiyat modern çizgi ve estetik açıdan zengin bir görüntü sunan Altus beyaz eşya kullanıcıların en çok tercih ettikleri beyaz eşya markaları arasında yerini almaktadır.

Eski bir marka olan Grundig sağlamlığı konusunda senelerdir aynı çizgide ilerlemektedir.

Özellikle televizyon alımında çok tercih edilen Lg marka ilk 10 da yerini almıştır.

Yerli üretim yapan en büyük firmalardan bir tanesi Vestel'de listemizde yer almaktadır.

 


Yorum Gönder  1. memet duran doğan diyor ki:

    BEKO ürünler ile ilgili olumlu değerlendirmenize katılmıyorum. yaklaşık 11 ay önce almış olduğum BEKO marka buzdolabı 9 ay sonra ses yapmaya başladı. arı vızıltısına benzeyen ses rahatsız edici bir ses ancak BEKO servis ve kurumsal yapı bunun normal olduğunu iddia etmektedirler. TAM BİR FİYASKO! Hem kurumsal yaklaşımı hem servis anlayışı hem de ürünleri ile bir fiyasko örneği.

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri