Duvar Kağıdı mı? Desenli Boya mı?

Evlerinde tadilat yaptıracakların ya da yeni ev alıp dekore etmek isteyenlerin aklını kurcalayan sorular arasında yer alan duvar kağıdı mı? desenli boya mı? sorusu için fikirler vermek için hazırladığımız yazımızın size yardımcı olacağını umuyoruz.

1- Duvar kağıdının avantajları nelerdir?

Duvar kağıdının avantajlarından bir tanesi evinize estetik hava katmasıdır. Doku desen gibi farklılıklar yaratması en çok tercih edilme sebeplerindendir.

3d Duvar kağıdına güzel bir örnek. Duvar kağıtları ekonomik ve kolaylıkla silinebilir özelliktedir, hijyenik olduğu için çok tercih edilir.

Evlerinizde ısı ve ses yalıtımı kullanmak istiyorsanız mutlaka kullanmalısınız.

2- Desenli Boya Avantajlı mıdır?

Desenli boya renkleri ile çok dikkat çekidir. Her rengi kullanabileceğiniz desenli boyalarda en çok efekt boya örneklerine rastlanmaktadır.

Boya üstüne baskı nasıl yapılır? sorusuna vereceğimiz cevap desenli rulo kendin yap ürünleri ile kolaylıkla yapılmasından dolayı tercih sebebi olabilir.

Nefes alma özelliğinden dolayı rutubete karşı daha dayanıklı olduğu için desenli duvar boyalarını tercih edebilirsiniz.

Ana başlıklar altında duvar kağıdı mı? desenli boya mı? sorusuna cevap vermeye çalıştık. Burada tercihleriniz zevkleriniz ve evinizin durumunu göz önünde bulundurarak tercihi size bırakıyoruz.

Duvar kağıdı ve desenli boya örneklerini aşağıda yayınladığımız galaeriden inceleyebilirsiniz.

 


Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri