Çok Amaçlı Dolap İkea Tasarımları

----

Dekorasyonda depolama alanları en önemli bölümlerdir. Hangi oda dekorasyonu olursa olsun akıllı bir depolama alanı, hem odayı daha büyük ve düzenli gösterir hem de oda içerisndeki eşyaların kalabalık arasında kaybolmasını engeller. Çok amaçlı dolap ikea tasarımları, son zamanların depolama anlamında en başarılı örneklerinden bir tanesidir. Oturma odasından mutfağa, balkondan terasa misafir odasına kadar aklınıza gelebilecek tüm alanlarda kullanılabilen bu dolapları çok çeşitli renk ve tarzlarda da bulmak mümkündür. Bu yazımızda akıllı depolama alanları nasıl oluşturulur ondan bahsedeceğiz. Her yerde karşımıza çıkan, sürekli duyduğumuz akıllı depolama nedir ve nasıl yapılır konusundan geniş geniş bahsedeceğiz.

Bildiğimiz gibi artık her şey akıllı. Telefonlarımız, koltuklarımız, televizyonlarımız hatta evlerimiz bile akıllı. Yani komut vererek en kısa zamanda ve en hızlı şekilde çalışan şeyler. Biz akıllı depolama alanı kelimesini ise teknolojinin imkanlarını kullanarak üretilmiş, verimli ve portatif yapılar için kullanıyoruz. Mesela çok amaçlı dolap ikea tasarımları, akıllı depolama alanı olarak kullanılabilen en uyumlu mobilyalardan. Köşeleri kapsayan, böylece köşeleri de kullanılabilir hale getiren dolap tasarımları bunun başında gelir. Ikea mutfak dolapları içerisinde bu köşeleri kullanılabilir hale getiren çekmeceler ve raflar bol bol vardır. Köşeler dışında yatak altlarını, koltuk altlarını, lavabo altlarını kullanışlı hale getiren dolaplardan da bahsetmeden olmaz. Bir kısmı kitaplık bir kısmı masa bir kısmı dolap olan mobilyalardan da tabiki. Ikea ergonomik mobilya tasarımları konusunda en gelişmiş markalardan bir tanesidir. Sevdiğimiz tüm renk tonlarında bulabileceğimiz bu dolapları istersek yatak odasında elbise dolabı olarak, istersek salonda kitaplık olarak ya da vitrin dolabı gibi kullanabiliriz. Çok amaçlı dolap tasarımının tasarım özelliği budur, dolabı istediğiniz yerde istediğiniz şekilde kullanabilmek.

Ikea çok amaçlı dolap modelleri içerisinde en çok tercih edilenler metal dolaplardır. Bu dolapları salonlarınızda veya yemek odalarınızda vitrin dolabı gibi kullanabilrsiniz. Aynı dolabı mutfakta tabakları koymak için, salonda televizyon dolabı gibi yatak odasında ise şifonyer dolap gibi kullanabilirsiniz. Aynı dolabı antrede ayakkabı dolabı olarak bile kullanabilirsiniz. Galerimizde çeşitli modelleri ile kullanım tarzlarını inceleyebilirsiniz.

cok-amacli-dolap-ikea-modelleri
cok-amacli-dolap-ikea-modelleri1
cok-amacli-dolap-ikea-modelleri2
cok-amacli-dolap-ikea-modelleri3
cok-amacli-dolap-ikea-modelleri4
cok-amacli-dolap-ikea-modelleri5
cok-amacli-dolap-ikea-modelleri6
cok-amacli-dolap-ikea-modelleri7
cok-amacli-dolap-ikea-modelleri8
cok-amacli-dolap-ikea-modelleri9
cok-amacli-dolap-ikea-modelleri10
cok-amacli-dolap-ikea-modelleri11
cok-amacli-dolap-ikea-modelleri12
cok-amacli-dolap-ikea-modelleri13
cok-amacli-dolap-ikea-modelleri14
cok-amacli-dolap-ikea-modelleri15
cok-amacli-dolap-ikea-modelleri16
cok-amacli-dolap-ikea-modelleri17
cok-amacli-dolap-ikea-modelleri18

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri