Çanakkale Seramik Mutfak Modelleri

----

Günümüzde yemek pişirmenin ötesinde yemek yemek, birlikte misafir ağırlamak ve hatta bir çok kişi ile aynı anda yemek hazırlamak için kullanılan mutfakların fonksiyonu ile birlikte tasarımları ve dekorasyonları da değişti. Oturma odası veya salonların yanındaki açık mutfaklar daha gündelik kullanım için uygun hale getirildi. Ayrı mutfaklar ise daha süslü, daha şık ancak daha da kullanışlı olacak şekilde ayarlandı. Çanakkale seramik mutfak modelleri, tıpkı banyo ve tuvaletlerde hatta şimdilerde evin her yerinde oluşturduğu o şık havayı mutfaklarımıza da taşımıza yardımcı oldu. Günümüzün modern mutfak tarzları olan minimal, rustik veya endüstriyel mutfakların hepsine özel fayans modelleri üretimi sayesinde bol alternatifli bir koleksiyon ile karşımıza çıktı.

Çini mozaik tarzındaki seramikler modern bir hava yaratmanın yanında daha oryantalist bir hava da yaratır. Geleneksel mutfak tasarımları her ülkenin kendi kültürünü yansıtır. Bizim geleneksel kültürümüzün yansıması olarak çini tarzı modellemenin modern seramiklerdeki yansımasını en iyi çanakkale seramik mutfak modelleri koleksiyonlarında görüyoruz. Biz çinileri mavi renk tonu hakimiyetinde biliriz. Ancak bu çinilerin farklı renk tonlarında yapılmış halleri de vardır. Mutfak seramiklerinde özellikle ara seramik modelleirnde çeşitli renk tonları kullanarak yeniden yapılan desenlemeleri görmek mümkün. Tüm mutfak duvarlarını seramikler ile kaplayabileceğiniz gibi bu modelleri tezgahın arkasında da kullanablirsiniz. Seramik kullanımları konusunda çeşitli örnekleri incelemek size farklı fikirler verir. Bir çok yerde görebildiğiniz kadar fazla tasarım örneği ile uygulama örneğini incelemeye çalışın.

Zamanda yolculuk yapmamızı sağlayan modern oryantalist tasarımların yanında minimal ve sade tasarımlar da dikkat çeker. Modern tasarımlar sadeliğin bir sana eseri olmasını sağlar. Renkleri sade olan tasarımların desenleri de oldukça sadedir. Kabartmalı desenler mutfak modelleri içerisinde fazla kullanılmaz. Tezgah arkası fayans kullanımı temizlemesi kolay, iç açıcı görünümlerinden dolayı daha fazla tercih edilirler. Çanakkale seramik mutfak modelleri için özel olarak üretttiği koleksiyonlarının yanında ahşap gibi görünen seramik modelleri de üretmektedir. Bu tarz seramikler özellikle mutfak zemininde ve salon zeminlerinde kullanılır.

canakkale-seramik-mutfak
canakkale-seramik-mutfak1
canakkale-seramik-mutfak2
canakkale-seramik
cok-sik-canakkale-seramik-mutfak
desenli-canakkale-seramik-mutfak
en-guzel-canakkale-seramik-mutfak
en-modern-canakkale-seramik-mutfak
en-sade-canakkale-seramik-mutfak
guzel-canakkale-seramik-mutfak
kabartmali-canakkale-seramik-mutfak
modern-canakkale-seramik-mutfak
parlak-canakkale-seramik-mutfak
renkli-canakkale-seramik-mutfak
sade-canakkale-seramik-mutfak
sik-canakkale-seramik-mutfak
trend-canakkale-seramik-mutfak

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri