Bu Komodinler Ev Dekorasyonunda Çok Beğeniliyor

----

Son dönemlerin popüler komidinlerinden olan firkete ayaklı komidinler, endüstriyel görünümlü olmalarına rağmen evlerde de kullanılıyor.
Komidin üzerine abajur veya lamba gibi aksesuarlar koyuyorsanız; dayanıklı ahşap yüzeye sahip komidinler doğru bir tercih olacaktır. Kalın yüzeyli metal komidinler de, bu konuda size yardımcı olacaktır. 

 

 

Komidin denildiğinde genelde aklımıza, ahşaptan yapılan komidinler gelse de, hasır sepetlerden yapılan bir komidin modelini karşımızda.


Evlerde ve işyerlerinde, oturma alanlarında dekoratif amaçlı kullanılan işlenmemiş kütükler, yatak odalarında komidin olarak da kullanılarak, güzel bir tasarım olarak karşımıza çıkıyor. 

Elinizde eski bir komidin varsa elden geçirip, aykırı bir renge boyayıp, üzerine birkaç desen çizerek yepyeni bir komidin ortaya çıkarabilirsiniz.

Gece uyandığınızda su içmek için mutfağa gitmeye üşeniyorsanız ve komidin üzerinde su veya başka sıvılar bırakıyorsanız; metal ve cam alaşımlı yüzeylere sahip komidinler tam size göre.

Tabure tarzı komidinler veya birkaç küçük dokunuş ile komidine çevrilen tabureler, ev dekorasyonunda basit ama çok beğenilen bir unsur olarak ön plana çıkıyor. 

Yatak başı ile birleştirilen komodinler, iki fonksiyonu bir arada sağlayarak, oldukça yenilikçi bir stil ile beğeni kazanan bir tasarım.

Görünümü rafa benzeyen ayaksız komidinler, hemen yatakta başucunuzun yanına, duvara monte edilerek ilginç bir tasarım olarak sıklıkla tercih ediliyor.

Sizi ilginizi çekecek komodin modelleriyle başbaşa bırakalım

 


Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri