Birbirinden Kullanışlı 50 Palet Yatak Odası Takımı

Yatak odası dekorasyonunda doğal görünüm ile minimalliği birleştiren yatak modelleri ile karşınızdayız, panel yatak odası takımları. Uzun süre farklı şekillerde kullanılmış ve sonradan yatak olarak kullanılmaya başlanan paneller dışında sadece yatak yapmak için üretilen modeller de vardır. Geri dönüşüm ile dekorasyon ya da kendin yap fikirleri ile dekorasyon konusunda birazcık bahsettiğimiz bu yatak modelleri artık tam takım olarak planlanmakta. Aşırı ilgi görmesi, kullanışlı ve uzun ömürlü olması sebebiyle büyük mobilya firmaları tarafından da üretilmeye başlanan bu yatak odası takımları her tarza uygun.

Palet yatak odası yapımı nasıldır?

Kocaman paletleri tek parça halinde ya da küçük paletleri birleştirerek yapabileceğiniz bu yataklar, aslında kendin yap projeleri ile yapılabilecek en kolay ev eşyalarından biridir. Küçük paletleri bir araya getirmek için kalın ipler ya da ince ve dayanıklı teller kullanabilirsiniz. Başlığını ayrı, alt kısmını ayrı yapabileceğiniz bu paletten yapılan yatakların altına isterseniz raflar bile yerleştirebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için En Kolay Palet Yatak Odası Yapımı yazımıza göz atabilirsiniz.

Palet yatak odası modelleri ve özellikleri

  • Minimalist yatak odası dekorasyonu için idealdirler. Aklınıza gelebilecek en sade yatak odalarını bu takımlar ile oluşturabilirsiniz. Paletleri beyaza boyayarak minimalist dekorasyonun rengini de koruyabilirsiniz.
  • Doğal ve rustiktir. Rustik yatak odası dekorasyonu deyince akla ilk gelen yatak modellerinden biridir palet yataklar. Rustik dekorasyonun bir diğer özelliği olan ekonomi ise bu yataklardaki en önemli özelliktir. Çünkü palet yatak fiyatları da palet yatak odası fiyatları da (takım olarak) oldukça uygundur.
  • Çocuk odası için idealdir. Çocuklarınızın dönerken yataktan düşmesini engelleyen, oyuncaklarını ve eşyalarını kenarlarına altındaki raflara koyabileceği palet yatak ışıklı modelleri çocuklar için harikadır. Hem eğlenceli hem doğal hem de güvenli bu yatakları çocuklarınız evden ayrılana kadar her daim kullanabilir.
  • Tahta palet yatak odası takımları yanında plastik olanları da vardır. Bunlar gerçek palet malzemesinden ya da geri dönüşümden yapılan modeller değildir. Modern dünyanın hipster tasarımlarını daha hafif olacak bir şekilde bulmak isterseniz bu tasarımları tercih edebilirsiniz.

Paletten yapılan eşyalar nelerdir?

Paletten yatak odası takımı dışında bu malzemeden bir çok farklı şey yapılabilir. Bu yöntem, kulanılmış eski paletleri değerlendirmek için harika bir yöntemdir. Ayrıca geri dönüşüm ile eşya üretimi konusunda da oldukça faydalıdır.

Birbirinden kullanışlı 50 farklı palet yatak odası takımı modellerini galerimizde görebilirsiniz. Bu yatakları ilham almak için kullanabilir, kendi panel yataklarınızı kendiniz yapabilirsiniz.

palet-yatak-odasi-takimi_4_420
palet-yatak-odasi-takimi_7_596
palet-yatak-odasi-takimi_10_136
palet-yatak-odasi-takimi_11_394
palet-yatak-odasi-takimi_14_608
palet-yatak-odasi-takimi_20_445
palet-yatak-odasi-takimi_25_61
palet-yatak-odasi-takimi_27_256
palet-yatak-odasi-takimi_29_218
palet-yatak-odasi-takimi_31_441
palet-yatak-odasi-takimi_32_754
palet-yatak-odasi-takimi_38_905
palet-yatak-odasi-takimi_40_971
palet-yatak-odasi-takimi_43_853
palet-yatak-odasi-takimi_47_954
palet-yatak-odasi-takimi_49_24_283
palet-yatak-odasi-takimi_49_30_131
palet-yatak-odasi-takimi_49_33_975
palet-yatak-odasi-takimi_49_35_395
palet-yatak-odasi-takimi_49_41_495

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri