Birbirinden Güzel 30 Çocuk Odası Duvar Süsleri

----

Bebekler doğmadan günler önce odaları süslenir, hazırlanır. En ince detaylarına kadar düşünülen bu odalarda en fazla dikkat çeken objelerden biri de duvar süsleridir. Bebek odaları için bu kadar popüler olan duvar süslerini çocuklarımız büyüdükten sonra da kullanmaya devam ederiz. Ancak çocuk odası duvar süsleri bulmak o kadar kolay değildir. Ayrıca süsleri bulduğumuz zaman da çocuklar için kullanışlı bir şekilde nasıl yerleştirileceğini de bilmek gerekir. Biz bu yazımızı çocuklarının duvarlarını renkli, keyifli duvar süsleri ile süslemek isteyen anne babalara fikir vermek için hazırladık.

Çocuk odası duvarları nasıl süslenir?

Duvara isim yazmak, oda kapısına isim yazmak, eğer birden fazla çocuğunuz aynı odayı paylaşıyorsa yataklarına isim yazmak her zaman ilgi gören bir fikirdir. Duvara ayrı ayrı harfleri bir araya getirerek ya da stickerlar ile isim yazmak çocukların odalarını daha çok sevmeleri ve benimsemeleri açısından da oldukça önemli. Üzerinde ismi yazılan yerler çocukların sahiplenmesine neden oluyor. Özellikle ergenlik öncesi çocuklarda özel alan ve mülkiyet çok önemli olduğu için odalarının duvarlarını bu şekilde süsleyebilirsiniz.

Oyuncak rafları ile kitap rafları

Çocuk odası duvar süsleri arasında oyuncak rafları vardır. Bu raflar çocukların sürekli oynamadığı oyuncakları ya da ara ara indirip baktığı kitapları koymak için kullanılır. Çocuk odası dekorasyonunda kullanılan detayların kullanışlı değil renkli ve eğlenceli olması gerektiğini unutmayınız.

Renkli kahramanlar, yaratıcı posterler

Çocuk odası duvarlarında çocukların hayal dünyasını harekete geçiren renkli, canlı ve heyecanlı tasarımlar olması odanın renkli olması yanında çocukların hayal dünyasını da geliştirmesi açısından önemlidir. Uzay temalı bir duvar kağıdı da bu anlamda oldukça işe yarar.

Galerimizde çocuk odası duvar süsleri ve bu süslerin kullanım şekillerini bir çok çeşit ile görebilirsiniz.

cocuk-odasi-duvar-susleri1
cocuk-odasi-duvar-susleri2
cocuk-odasi-duvar-susleri3
cocuk-odasi-duvar-susleri4
cocuk-odasi-duvar-susleri5
cocuk-odasi-duvar-susleri6
cocuk-odasi-duvar-susleri7
cocuk-odasi-duvar-susleri8
cocuk-odasi-duvar-susleri9
cocuk-odasi-duvar-susleri10
cocuk-odasi-duvar-susleri11
cocuk-odasi-duvar-susleri12
cocuk-odasi-duvar-susleri13
cocuk-odasi-duvar-susleri14
cocuk-odasi-duvar-susleri15
cocuk-odasi-duvar-susleri16
cocuk-odasi-duvar-susleri17
cocuk-odasi-duvar-susleri18
cocuk-odasi-duvar-susleri19
cocuk-odasi-duvar-susleri20

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri