Minimal Kız Bebek Odası Tasarımları

----

Bebek odası dekorasyonları günümüz dekorasyon tasarımları içerisinde genişr bir yelpazeye sahiptir. Erkek ve kız bebek odaları eskisi kadar kesin ve net çizgiler ile ayrılmasa da yine de kendi içinde küçük farklılıklar gösteren tasarımlara sahiptir. Günümüz modern tasarım dünyasının gözde tasarım tarzı olan minialist tasarımlar bebek odası dekorasyonlarını bile ele geçirmiş durumda. Minimal kız bebek odası tasarımları diğer bebek odası tasarımlarını çoktan geride bırakmış gibi. Minimal bebek beşikleri, minimal bebek odası lambaları, tüm oda süslemeleri yerdeki halısından penceredeki perdesine kadar tüm oda içerisindeki detaylar minimalist tasarımlar doğrultusunda oluşturulmuştur.

Minimal kız bebek odası tasarımları pembe renk odaklı olmak zorunda değildir. Krem rengi, pudra rengi tonları ile bej rengi tonları bu oda tasarımlarında sık sık kullanılır. Pudra rengi tonu son zamanların en dekorasyonlarında en çok kullanılan renk tonu olmanın yanında son derece sakin, huzur verici bir renk tonudur. Pudra rengi tonu pembeye yakın olmakla beraber pembe renk kadar kız bebek odası rengi olarak öne de çıkmamaktadır. Beşiklerin kenarlarının veya ahşap kısımlarının pudra rengi olması pek mümkündür değildir. Ancak oda içerisindeki tüm detayları pudra tonlarında ayarlayabilirsiniz.

Tüm bebeklerin odalarında sakin, huzur verici, rahat bir şekilde uyumasını sağlayacak bir ortama ihtiyaçları vardır. Renk tonları, odanın ışık alması, yeterince sıcaklıkta olması ve karanlık olmaması gibi detaylar bu oda dekorasyonlarının konforlu olmasını sağlar. Yeni mininal kız bebek odası tasarımları genel olarak bu özellikler ön plana alınarak tasarlanır. Oda tasarımları içerisinde perdeleirn yanında halılar, beşiklerin yanında aydınlatma sistemleri de vardır. Şık kesimlerin, keskin hatların, beyazlı renklerin hakimiyetindeki bu odalarda bebeklerinizin huzur İçinde uyumasını istiyorsanız sessiz ve ılık olmasını da sağlamalsınız.

buyuk-kiz-bebek-odasi-tasarimlari
cok-sik-kiz-bebek-odasi-tasarimlari
en-guzel-kiz-bebek-odasi-tasarimlari
en-minimal-kiz-bebek-odasi-tasarimlari
en-modern-kiz-bebek-odasi-tasarimlari
en-sade-kiz-bebek-odasi-tasarimlari
en-sirin-kiz-bebek-odasi-tasarimlari
farkli-kiz-bebek-odasi-tasarimlari
ikiz-kiz-bebek-odasi-tasarimlari
klasik-kiz-bebek-odasi-tasarimlari
kucuk-kiz-bebek-odasi-tasarimlari
minimal-kiz-bebek-odasi-tasarimlari
modern-kiz-bebek-odasi-tasarimlari
ozel-kiz-bebek-odasi-tasarimlari
renkli-kiz-bebek-odasi-tasarimlari
retro-kiz-bebek-odasi-tasarimlari
sade-kiz-bebek-odasi-tasarimlari
sae-kiz-bebek-odasi-tasarimlari
sirin-kiz-bebek-odasi-tasarimlari
suslu-kiz-bebek-odasi-tasarimlari

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri