Erkek Bebek Odası Duvar Kağıdı Nasıl Olmalıdır?

Bebek odaları günümüz dekorasyonlarına uyum sağlayan farklı bir tarza sahip olmaya başladı. Şık ve estetik olduğu kadar kullanım kolaylığı sağlayan bebek odalarında her detay hem bebeğin ihtiyacını karşılayacak hem onu rahat ettirecek, hem de anne baba için kullanım kolaylığı sağlayacak şekilde planlandı. Erkek bebek odaları ve kız bebek odaları dekorasyonları her ne kadar birbirine yaklaşmş olsa da bazı detaylar ve minik farklılıklar ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu iki oda arasındaki en önemli farklılıklar öncelikle duvar renkleri ve duvar kağıdı modelleri içinde ortaya çıkıyor. Bu durumda da aklımıza ilk olarak şu soru geliyor, peki erkek bebek odası duvar kağıtları nasıl olmalıdır? Bu bebek odası duvar kağıtlarını hangi yaş aralığına göre seçmek gerekir? Erkek bebekler odalarını dekore etmeden ne kadar süre kalabilirler? Ne zaman bebeklerin odalarını değiştirmek gerekir? Bu ve bunun gibi onlarca farklı örnek ile hayatınızı kolaylaştıracak bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Erkek bebek odası duvar kağıtları nasıl olmalıdır sorusunun ilk yanıtı, tabiki zehirsiz olmalıdır. Tüm bebek odalarında özellikle duvar kağıtlarında kullanılan malzemenin duvar kağıdının görüntüsünden veya tasarımından çok daha önemli olduğunu söylemiştik. Duvar kağıtları hem kağıt bakımından hem de yapıştırıcısı bakımından çok fazla kimyasal içerme potansiyeli olan malzemelerdir. Bu yüzden bunların bebek odası için uygun olanlarını kesinlikle organik olanlarını bulmak gerekir. Bebek malzemeleri satan mağazalarda veya büyük dekorasyon mağazalarında uygun kağıtları bulabilirsiniz. Erkek kız fark etmeksizin tüm bebek odalarında kullandığınız malzemelere dikkat etmelisiniz.

Erkek bebek odası duvar kağıtları, mavi ve tonları olmalıdır veye süper kahramanlardan oluşmalıdır gibi düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz. Ilk olarak erkek bebekler için mavi kız bebekler için pembe kullanımı konusu oldukça eskide kaldı. Artık renklerin cinsiyeti yoktur. Kızlar da mavili odalarda kalabilir mavili kıyafetler giyebilir erkekler de pembeli odalarda kalabilir ve pembeli kıyafetler giyebilir. Erkek bebeklerin duvar kağıtlarında da sade, huzur verici doğal renkler ile yumuşak desenler tercih edilmelidir. Isterseniz bebek odası duvar kağıdı nasıl olmalıdır yazımızdan da örnek fikirler alabilirsiniz.

buyuk-erkek-bebek-odasi-duvar-kagitlari
cok-sade-erkek-bebek-odasi-duvar-kagitlari
degisik-erkek-bebek-odasi-duvar-kagitlari
en-sade-erkek-bebek-odasi-duvar-kagitlari
erkek-bebek-odasi-duvar-kagitlari
erkek-bebek-odasi-pastel-duvar-kagitlari
farkli-erkek-bebek-odasi-duvar-kagitlari
mavi-erkek-bebek-odasi-duvar-kagitlari
minimal-erkek-bebek-odasi-duvar-kagitlari
modern-erkek-bebek-odasi-duvar-kagitlari
mor-erkek-bebek-odasi-duvar-kagitlari
renkli-erkek-bebek-odasi-duvar-kagitlari
sade-erkek-bebek-odasi-duvar-kagitlari
sik-erkek-bebek-odasi-duvar-kagitlari
siyah-erkek-bebek-odasi-duvar-kagitlari
suslu-erkek-bebek-odasi-duvar-kagitlari
tarz-erkek-bebek-odasi-duvar-kagitlari
tasarim-erkek-bebek-odasi-duvar-kagitlari
trend-erkek-bebek-odasi-duvar-kagitlari

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri