Antibakteriyel Bebek Halısı Modelleri

----

Bebek odası dekorasyonlarında perdelerden bebek beşiğine kadar, oda süslemelerine kadar her detaya ayrı bir önem verilir. Ancak unutulmaması gereken asıl konu bu odalarda kullanılan dekorasyon malzemelerinin özellikleridir. Yani odada kullanılan tüm ürünler zehirsiz ve antibakteriyel olmalıdır. Özellikle zeminde kullanılan halılar evin içerisindeki tüm tozu ve kiri toplayabilir. Bebekler uyurken soludukları hava onların minik ciğerlerini doldurabilir. Tam bu sebeple antibakteriyel bebek halısı modelleri üretilmiştir. Bir çok markanın halı koleksiyonlarında bulunan bu halıları çok farklı renk ve tasarımları ile de bulabilirsiniz. Diğer halı modellerine göre fiyatları biraz daha yüksek de olsa bebek odası düzenlemesi için olmazsa olmazlardandır. Nasıl ki bu odanın ısısı, ışıklandırması ve nem dengesi çok önemliyse aynı şekilde halısı ve özellikleri de önemlidir. Toz içerisinde bebeklerin boğulmaması için odada kullanılan kumaşların, perdelerin ve halıların buna göre seçilmesi gerekir.

Bebek odası halı modelleri seçiminde dikkat edilmesi gerekenler

Bir bebek odası dekorasyonu hazırlarken öncelikle o odanın ne kadar zaman kullanılacağını biliyor ya da tahmin ediyor olmanız gerekir. Yani bebeğinizin kaç yaşına kadar aynı dekorasyon ve mobilyalar ile kalacağını bilirseniz ona göre bir düzenleme yapabilirsiniz. Yeni yürümeye başlayan bebeklerin odalarındaki dekorasyon ile emekleyen bebeklerin odalarındaki dekorasyon farklıdır. Odasında yavaş yavaş oyun oynamaya başlamış bebeklerin odasındaki dekorasyon tamamen başkadır. Bebek odası halı modelleri seçimi yaparken büyük ya da küçük olmasını, renklerini, desenlerini ve özelliklerini buna göre belirleyebilirsiniz. Sadece kaç yaşında olursa olsun bebeklerin odalarındaki halıların antibakteriyel olmasına özen göstermek gerekir. Kendi kendini temizleyebilen bu sağlıklı halılar sayesinde ilerki zamanlarda sürekli bir halı temizliği yapma derdinden de kurtulmuş olursunuz.

Hem bebek hem çocuk halısı için

Bebeklerin hızla büyüdükleri malum. Siz daha göz açıp kapayana kadar bebekleriniz kocaman çocuklar haline gelecek. Bu sebeple de bebek odası döşemesinde halı gibi perde gibi kalıcı eşyaları daha uzun vadede kulllanılacakmış gibi seçebilirsiniz. Yani sadece bebek odası için değil çocuk odası için de uygun halı modelleri seçerseniz çok daha uzun vadede kullanabilirsiniz. Bebek odası dekorasyonu hakkında daha fazla bilgi için bebek odası perde modelleri yazımıza göz atabilirsiniz.

antibakteriyel-bebek-halilari
antibakteriyel-bebek-halisi-modelleri
antibakteriyel-kiz-bebek-halisi-modelleri
arabali-antibakteriyel-bebek-halisi-modelleri
beyaz-antibakteriyel-bebek-halisi-modelleri
cicekli-antibakteriyel-bebek-halisi-modelleri
desenli-antibakteriyel-bebek-halisi-modelleri
dogal-antibakteriyel-bebek-halisi-modelleri
el-oymali-antibakteriyel-bebek-halisi-modelleri
en-guzel-bebek-halisi-modelleri
ince-antibakteriyel-bebek-halisi-modelleri
kesmeli-antibakteriyel-bebek-halisi-modelleri
modern-bebek-halisi-modelleri
pastel-renk-antibakteriyel-bebek-halisi-modelleri
pembe-antibakteriyel-bebek-halisi-modelleri
renkli-antibakteriyel-bebek-halisi-modelleri
sekilli-antibakteriyel-bebek-halisi-modelleri
sevimli-antibakteriyel-bebek-halisi-modelleri
sik-antibakteriyel-bebek-halisi-modelleri
sik-bebek-halisi-modelleri

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri