Genel Dekorasyon

Yılbaşı Sofra Dekorasyonu

Günümüzün yoğun insanları aile ve arkadaşları ile buluşabilmek hoş muhabbetli sofralar etrafında toplanabilmek için özel günleri iple çeker hale gelmiştir.

Yılbaşı akşamları da bu özel günler arasında muhteşem sofralar hazırlanan aileyi hatta dostları bir araya toplayan bir koca yılın sona erdiği o son dakikaların birlikte geçirildiği enerjisi yüksek zaman dilimleridir. Sofralarda ise kırmızı peçeteler, kırmızı-beyaz suplalar, kırmızı mumlar gibi aksesuarlar gümüş renkli masa örtüleri ile şık kombinasyonlar oluşturmaktadır. Küçük kozaklar ya da dekoratif narlar da masanızda orijinal temalar için hoş ayrıntılardır.

Oluşturulan sofralarda hangi aksesuar kullanılırsa kullanılsın giden yılın hüznünden çok gelen yılın sevincine yaraşır ışıl ışıl tablolar oluşturulmakta, kullanılan her ayrıntı yaşanacak coşkuyu destekler nitelikte olmaktadır.

Sizde bu akşam nasıl bir sofra hazırlayacağınıza henüz karar veremediyseniz resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Yılbaşı Sofra Dekorasyonu Resim Galerisi

rnrn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir