Ev Dekorasyon Fikirleri

Yeni Ahşap Kapı Modelleri ve Fiyatları

Ev dekorasyonunuzun tamamlayıcı parçası olan yeni ahşap kapı modelleri ile evinizin havası değişecek. Cam ve ahşapın buluşmasıyla ortaya çıkan kapı tasarımları günden güne kendini yenilemektedir. Lüks ahşap kapı modelleri arasında yer alan kapılarla evinize modernlik ve şıklık gelecektir. Ahşap kapı modelleri ve fiyatlarını incelediğimizde kaliteye sağlamlığa göre farklı fiyat seçenekleri sunulmaktadır. Ahşap kapı modellerini, camlı iç kapı modelleri ile birlikte değerlendirebilirsiniz.

Yeni ahşap kapı modelleri ve fiyatlarını değerlendireceğimiz görsellerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Camlı iç kapı modelinin sade halinin de sunulduğu modellerde estetik ve güzellik üst seviyede tutulmuştur. Bu tarzda kapıların adet fiyatı ortalama 500 ila 900 lira arasındadır.

Geometrik şekiller verilerek tasarlanmış iç kapı modelinde kullanınlan buzlu cam çok dikkat çekmektedir. Görseldeki kapının fiyatı 1100 liradır.

Son yıllarda çok kullanılan komple cam ahşap kapıları çocuklu evler için çok önermiyoruz.

Amerikan kapı renkleri arasında çok tercih edilen ahşap rengi kapı modelinin fiyatı 650 liradır. Daha çok yatak odaları ve banyolar için kullanılır.

Klasik çizgilere sahip olan ahşap kapı modelini çok beğeneceğinizden eminiz.

Yeni ahşap kapı modellerini inceleyebileceğiniz galerimize göz atmaya ne dersiniz?

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir