Ev Tekstili

Taşlı Havlu Modelleri

Havlular sadece kurulanmak için midir? Bence hayır dekorasyon içinde gereklilerdir.

Mutfakta mutfak dolabının kenarını süsler. Banyoda banyoların askılıklarını süsler. Sandıklarda gen kızların ve erkeklerin çeyizlerini süsler. Hem işe yarayan hem de dekorasyona katkı sağlayan bu ürünlerin taşlı modelleri çıkmış gerçekten harikalar.

Süsledikleri yerleri bu sefer ışıltıya boğacak olan havlular, çeyiz sandıklarını da canlandıracaklar. Çiçek motifli ışıltılı taş detaylı havlu modeli hem çeyizlik hem de banyolar için misafirlik modellerdir.

Bir diğer harika model olan sepetli model gelin ve damat bohçaları için süper bir seçenektir. Aynı zamanda bu modeli hediyelik olarak yapıp dostlara arkadaş ve akrabalara armağan edilebilir. Çeyiz sandıkları için kalp desenli model de yine harika bir tercihtir.

Taşlı havlu modellerini incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Taşlı Havlu Modelleri Resim Galerisi

rnrn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir