Şık Aynalı Takı Dolabı Modelleri

Ev dekorasyonlarında yatak odası dekorasyonu kısmına gelindiğinde kadınların en çok dikkat ettiği ev içinde yer alan odalardaki eşyaların kaliteli ve uyumlu olmasına dikkat etmektedirler. Evlerini yenilemeye karar veren insanlar bu konuda detaylı araştırmalar yaparak, kararlarını en doğru şekilde vermektedirler.

Özellikle kadınlar tarafından ev dekorasyon konularına çok dikkat edilmektedir. Evlerinin her köşesini özenle dizayn etmektedirler. Kız annesi olan kadınlar da genç odası olarak seçimler yaparken en uygun ve sade eşyalar seçmektedirler. Kızların dikkat ettiği seçimler arasında takı düzenleme dolabı da bulunmaktadır. Bunların yanı sıra kızlar odalarında makyaj malzemelerinin yer alacağı yeri, yatağını kıyafet dolaplarına kadar her şeyin birbiriyle uyum içerisinde olmasına önem gösterilmektedir.

En Çok Tercih Edilen Takı Dolap Modelleri Nelerdir?

Kadınların ve genç kızların seçimleri arasında tercih edilen belirli eşyalar bulunmaktadır. Kadınlar kızlarının odaları için ve ya kızlar genç odası hazırlığındayken genelde aynalı takı dolabı tercih etmektedirler. Aynalı tercih etmelerinin sebebi ise bir diğer amaçla makyaj yapmak amacı ile kullanılmaktadır.

-HOUSE LİNE CARLYNDA Takı Dolabı : Boydan aynalıdır. Takı dolabı olmasının yanı sıra kıyafetlerinizi üzerinizde kolaylıkla görebilirsiniz. Aynasının altında takılarınız için çekmeceler bulunmaktadır. Fiyatı ise son derece uygundur.

-WESTİNNHOUSE Takı Dolabı: Farklı bir tasarıma sahiptir. Beyaz rengi ile odanıza ayrıca ferahlık katacaktır. Yine aynı şekilde boydan aynası bulunmaktadır. Dolabın arkası kaldırıldığında takılar için ayrı bir bölme bulunmaktadır.

-STYLİSH Duvara Asma Takı ve Aksesuar Dolabı: Odanızda çok yer kaplamasını istemiyorsanız, son derece uygun tasarımlar arasında olmaktadır. Duvara asma seçeneği ile hem yer kaplamayacak hem de takılarınızı rahatlıkla yerleştirebileceğiniz bölmeler, içerisinde bulunmaktadır.

Genç odaları ve ya kadınların oda seçimlerinde eşyalar uyumlu olmaktadır. Bu uyumluluğu takı dolabı eşyalarında da devam ettirmektedirler. Kişinin isteğine ve odalarına uygun seçenekler bulunmaktadır. Genelde beyaz renge ağırlık verilmektedir. Fakat tercihler arasında ahşap içerikli takı dolapları da bulunmaktadır. Seçeneklerin çokluğunun yanı sıra fiyatları da gayet uygundur. Özellikle, aslında var olan odalarının dışında yenileme amacı ile çok tercih edilmektedir.

aynali-taki-dolabi
aynali-taki-dolabi-dekorasyonu
aynali-taki-dolabi-tasarimi
aynali-taki-dolaplari
beyaz-taki-dolabi
duvara-monte-taki-dolaplari
kahverengi-taki-dolabi
pembe-taki-dolabi
taki-dolabi
taki-dolabi-beyaz
taki-dolabi-cesitleri
taki-dolabi-dekorasyonu
taki-dolabi-modelleri
taki-dolabi-renkleri
taki-dolabi-secenekleri
taki-dolaplari
yatak-odasi-aksesuarlari
yatak-odasi-dekorasyon-modelleri
yatak-odasi-dekorasyonu

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri