Ev Aksesuarları

Seramik Vazo Modelleri

Eve gelen konuklardan birisi bir incelik yapar ve elinde bir demek çiçekle gelir. İşte bu durumda çiçeği getiren kişiyi onore etmenin en şık yoludur getirdiği çiçekleri kaliteli bir vazo içerisine koymak.

Kaliteli vazo denildiğinde ise benim aklıma her birisi diğerinden daha kaliteli ve görseli kuvvetli olan seramik vazolardır. Aynı zamanda bu vazolar dekorasyonda da çok mükemmel birer dekor ürünüdürler.

Her birisinin üzerinde emek olan el işçiliği olan ve günümüz mobilyalarında da mükemmel duracak vazolar en şıktan başlayarak şöyledir.

Üzerinde nakış nakış emek olan dış yüzeyi deniz kabuklu model hem çok şık hem de kaliteli. Bir diğer modelimiz ise üst kısmı toprak rengi olan ve alt kısımları yuvarlak oyma detaylı modeldir.

Seramik Vazo Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Bir ürün ile ilgili görüşmek istiyorum.
    İletişim bilginiz paylaşabilirmisiniz lütfen

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir