Diğer

Salonlarınızı daha eşsiz gösterecek 20 duvar kâğıdı modeli

Günümüzde artık sade duvar boyalarının yerlerini çeşitli duvar kâğıtları aldı. Taş desenli duvar kâğıtları, 3 boyutlu duvar kâğıtları olsun ve daha birçok ev duvar kâğıtları modelleri bulunmakta. Sizde salonunuzda değişiklik yapmak istiyorsanız ve boya badana ile uğraşıp zaman kaybetmek istemiyorsanız duvar kâğıtları tam size göre. Kazandırdığı zamanın yanı sıra sizin zevkinize göre hitap etmek adına binlerce çeşitte bulunan duvar kâğıtları bulunmakta. Herkesin duvarından farklı size özgü bir salon istiyorsanız işte salonlarınızı eşsiz gösterebileceğiniz duvar kâğıtlarından 20 tanesini gösterelim.

Son dönemlerin en çok tercih edilen size hitap edebilecek birkaç taş desenli duvar kâğıtları ile başlayalım.

Taş desenli duvar kâğıdı modeli size gösterdiği rengi ile salonunuzda adeta bir terapi havası yaşatacak. Salonunuzda çayınızı içerken televizyonu değil duvar kâğıtlarını izleyeceksiniz.

 Bu modeller  sizi çocukluğunuzda tırmandığınız bahçe duvarları anılarını yaşatacak ve çocuklarınıza anlatacağınız anılarda size yardımcı olacak.

İllaki kale surlarını gezmiş veya görmüşsünüzdür. Eski Yeşilçam filmlerine konu olan surlara benzeyen bu model size filmin içindeymişsiniz gibi bir izlenim verebilir.

Yağmurda yürümeyi, sahilde çıplak ayakla dolaşmayı seviyorsanız ve bunları pek sık gerçekleştiremiyorsanız üzülmeyin. Belki size gerçeğini yaşatmaz ama size o güzel anılarınızı hatırlamanızda yardımcı olur ve sizi oradaymış gibi hissettirir.

Taş desenli duvar kâğıtları bana göre değil ben daha çok sade modeller seviyorum diyorsanız işte bu iki modelde tam size göre.

Evet, taş desenli duvar kâğıtları sevenleri mutlu ettikten sonra şimdi farklı ev duvar kâğıtlarından devam edelim. Evlerinde mobilyalar ile bütün odayı uyumlu yapmak isteyen ve bunların güzel olduğunu düşünen annelerimize gelsin bu modeller.

Ev duvar kâğıtları modelleri gösterilir de bunlardan manzaralı olanları hem de 3 boyutlu duvar kâğıtları olanları göstermezsek manzara âşıkları bize darılır. İşte içinizi açacak ruhunuza iyi gelecek size huzur katacak manzara duvar kâğıtlarından bazıları…

3 boyutlu duvar kâğıtları olarak birçok çeşit var ve her insanın farklı zevkleri olduğu bir gerçek. İşte onlara birkaç örnek duvar kâğıdı daha gösterelim.

Zamanın kıymetini bilenlere ve köstekli saat tutkunlarına hitap edecek bir duvar kâğıdı

Tarihi evlere tutkuluysanız ve evinizde o tarihi manzarayı yaşamak isterseniz bu modeli kullanabilirsiniz.

İstanbul âşıklarını da şöyle alalım bu iki model tam size göre.

Hedefinizde yurt dışı varsa size bunu hatırlatacak ve evinize güzel bir hava katacak model de böyle dursun

Son örneğimizde de çocuklara hitap edelim. Evde çocuğu olan aileler çocuklarınızı sevindirmek istiyorsanız bu modeli rahatlıkla kullanabilirsiniz çocuğunuz sevinçten çılgına dönecektir emin olabilirsiniz.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir