Salon Dekorasyonu

Salon Aynası Modelleri

ŞIK ORTAMLAR İÇİN PARLAK FİKİRLER

Evlerde en fazla kullanılan ortamlardan bir tanesi de salonlardır. Salonların ise olmazsa olmazı olan aynalar hem ihtiyacı karşılar hem de ortamı şıklaştırır.

Hal böyle olunca salonlarda kullanılan aynaların da seçimi önemlidir. Eğer evinizin salonu dar bir yapıda ise kullanılması gereken ayna, küçük boy olmalıdır. Küçük boy aynalarda ise seçim şekilli olmalıdır.

Bu sayede şık bir ortam sağlanır ve salon dar yapıda olsa bile ortama ferah bir görünüm kazandırılır. Geniş bir alana sahip bir salon için ise çok sayıda parçası olan aynalar yine ortamı şıklaştırır ve sevimli bir hava katar.

2015 salon ayna modelleri denildiğinde bu senenin en trend modelleri parçalı modellerdir. Sizler için seçtiğimiz ayna modellerini incelemek için resim galerimizi inceleyebilirsiniz.

Salon Aynası Modelleri Resim Galerisi

 

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir