Ev Tekstili

Royal Halı Modelleri

İŞTE HALI BU

Royal bu senede yine halı nasıl olmalı dercesine modeller çıkarmış ve bu modellerin tamamı royal halı kalitesi ile üretilmişler. Bir evin dekorasyonunda temel görevi gören halı eğer royal gibi bir markadan olursa dekorasyon başarılı bir sonuçla gülümser. Royal halı modellerine bakıp, sizlere fikirler vermeye çalışacağız.

Royal halı bu sezonda yine ağır görünümde ve hoş duruşu olan modellerinden vaaz geçmemiş. Yeni sezon modellerinden bir tanesi kilim desenleri olan halı modelidir. Farklı bir dekorasyon hayal edenlere önerilir.

Yine krem renk ağırlıklı kendinden desenli halılar dikkat çekiyor. Canlı renklerden hoşlananlar için bahar çiçekleri ile bezenmiş halılar ön plandalar. Her renkte ve her desende hazırlanmış olan halılar görülmeye değer.

 

Royal Halı Modelleri Resim Galerisi

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir